фото Мінінформполітики

Міністр інформполітики Стець назвав піаром заяви своєї заступниці щодо сайту "Миротворець"

  Тетяна Попова висловила критику сайту

  Стець заявив, що "наговорене" Поповою за цей час є лише її, а "не офіційною позицією МІП". Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Емоції виплеснуті, різкі заяви і дії зроблені, час тверезого і об'єктивного аналізу ситуації навколо "Миротворець", – написав Стець.

  Міністр інформполітки наголосив: "Я очікував ці дні, що Тетяна Попова зрозуміє, що мудрість політика або чиновника полягає в тому, що треба визнавати свої помилки. На жаль, цього не сталось".

  Він також звернувся до Попової: "Таню, ми не маємо права використовувати інформаційні волонтерські організації для власного піару. Це, на жаль, відбулось. Власне, як і прикриватись у своїх заявах журналістами. Це теж відбулось. Українська влада, представниками якої ми з тобою є, має бути вдячна українським волонтерам за їхню діяльність. Реагувати на їхню критику ми теж маємо. Але в жодному разі наші офіційні заяви чи просто коментарі в соцмережах, навіть, якщо нас провокують, не можуть ображати громадян – патріотів України".

  "І хоча наговорене за цей час є лише твоєю, а не офіційною позицією МІП, варто було б вибачитись. Ок, я зроблю це за тебе. Отже, хочу принести вибачення всім патріотам, інформаційним волонтерам. Всім тим, кому коментарі Тетяни Попової видалися зневажливими", – наголосив Стець.

  Нагадаємо, заступник міністра інформполітики Тетяна Попова неодноразово висловлювалась щодо оприлюднення данних журналістів сайтом "Миротворець".

  Як повідомляв 5.ua, 11 травня сайт "Миротворець" оприлюднив персональні дані приблизно п'яти тисяч журналістів, які акредитувалися на окупованих бойовиками територіях Донбасу. Крім представників українських ЗМІ, до списку потрапили зарубіжні кореспонденти всесвітньо відомих видань. Нагадаємо, адміністрація сайту "Миротворець" вирішила закрити сайт через негативну реакцію на публікацію списку журналістів, акредитованих терористичними організаціями "Д/ЛНР".

  Попередній матеріал
  Луценко: У разі провалу реформ в ГПУ піду з політики
  Наступний матеріал
  Президент ввів Луценка до складу РНБО – указ
  Теги:
  Loading...
  Аваков про скандал із "Миротворцем": журналісти самі передали свої дані окупантам

  Аваков про скандал із "Миротворцем": журналісти самі передали свої дані окупантам

  Ми повернемо "Миротворець" попри будь-який тиск - Тука

  Ми повернемо "Миротворець" попри будь-який тиск - Тука

  "Мій племінник їздив воювати у Горлівку" - російський пропагандист Кисельов розповів про "подвиги" свого родича

  "Мій племінник їздив воювати у Горлівку" - російський пропагандист Кисельов розповів про "подвиги" свого родича