Аваков про скандал із "Миротворцем": журналісти самі передали свої дані окупантам

  Міністр МВС наголосив, що проти волонтерів сайту підняли "неадекватне виття"

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков прокоментував скандал довкола закриття сайту "Миротворець", який виник внаслідок того, що на сайті оприлюднили персональні дані журналістів, які працювали на окупованих територіях на Донбасі. Свою думку він висловив у себе на Facebook

  "Так, я не визнаю ні "ДНР", ні "ЛНР", ні кримську автономію у складі Росії! Я вважаю неможливими будь-які контакти з самоназваною окупаційною владою, неможливими і аморальними. Я так вважаю! У когось може бути інший резон – і це ваш вибір – співпрацюйте з окупаційною владою? Реєструйтесь у Безлерів і Гіркіних, які вбили сотні патріотів – це ваш вибір.. Але тільки не ховайте це ваш вибір, звинувачуючи хлопців з сайту "Миротворець". Волонтери сайту "Миротворець" - зробили свій вибір – боротися з окупаційною владою, а не реєструватися у них для роботи", - написав міністр.

  За його словами, проти волонтерів сайту підняли "неадекватне виття".

  "З'ясувалося, що серед розкритих паперів щось недобре для цеху? Ні, цей цех говорить про позавиборчу відкритість? Або тут можна, а тут не можна? ...тут читаємо, а тут рибу загортаємо.. тут публікуємо таємницю офшорів і деталі про сім'ї розслідуваних персонажів - а тут - переходимо в плачі від власноруч наданих даних окупаційній владі. Комусь прикро, що ці дані розташовані на сусідніх сторінках зі списками бойовиків, завербованих для диверсійних рейдів по нашій території? Це їх вибір. І не "Миротворець" тут винним. Вибір цей був тоді зроблений, коли журналісти самі передали свої дані бандитам з окупаційного режиму", - наголосив Аваков.

  Крім того, він додав, що "не чув і сотої частки стогонів, коли ворожі сайти публікували списки добробатів і патріотів, передані їм зрадниками".

  Як інфорував 5.ua, сайт "Миротворець" опублікував персональні дані журналістів українських і міжнародних ЗМІ, акредитованих у так званій "ДНР". В результаті журналістське співтовариство висловило обурення з приводу таких дій. Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом оприлюднення в інтернеті особистих даних журналістів.

  Попередній матеріал
  Рота окупантів намагається піти з Донбасу: найманці побили полковника РФ за відмову їх звільнити
  Наступний матеріал
  Деканоідзе про одіозного Киву: від його хаосу в департаменті страждають справи і люди

  Ілля Кива: Якби не було Авакова, то мене б давно вже стерли

  Аваков вперше оприлюднив офіційні дані про втрати МВС і Нацгвардії на Сході

  Журналістка "5 каналу" зафільмувала нічну прогулянку Яценюка та Авакова

  ГПУ видала нову постанову про розшук Іванющенка - Аваков

  Аваков звільнив начальника Рівненської поліції і призначив нового

  Екс-глава Держінвестпроекту Владислав Каськів оголошений в розшук - Аваков