Рота окупантів намагається піти з Донбасу: найманці побили полковника РФ за відмову їх звільнити

  У російських окупантів 1 та 2 АК ЗС РФ на Сході України поглиблюються фінансові і продовольчі проблеми

  Кілька днів тому, 12 травня, весь особовий склад 5 мотострілецької роти 1 АК на чолі із командиром подав рапорти на звільнення з військової служби. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

  Утім, наступного дня, командир полку, полковник ЗС РФ Бондарєв спробував завадити звільненню військових і пригрозив їм оформити звільнення "по дискредитації". Підлеглі, у свою чергу, через такі заяви його побили.

  "Для з’ясування причин масового звільнення військовослужбовців та виправлення ситуації, до полку прибув заступник командира корпусу по роботі з особовим складом", - ідеться в повідомленні розвідки.

  Крім того, ГУР повідомляє, що 11-13 травня відмовились від несення бойового чергування та написали рапорти на звільнення й військові 2 АК. П’ять з них служать у третьому мотострілецькому батальйоні: Шестаков Андрій, Тимофєєв Максим, Кругов Денис, Іванов Віталій, Делейчук Максим. Також хочуть покинути службу два військових мінометної батареї – Грішнов Віктор, Донов Андрій та чотири – вогнеметної роти 7 окремої мотострілецької бригади 2 АК.

  Українська розвідка доповідає: "Обурення військовослужбовців 7 омсбр викликали чергові грошові побори "на закупівлю фарби для оновлення камуфляжу бойових машин" та подарунок для командувача корпусом генерал-майора Є.Нікіфорова у зв’язку із закінченням строку його перебування на тимчасово окупованих територіях сходу України та поверненням до Росії". 

  Нагадаємо, раніше ГУР повідомляло, що кадровики РФ на Донбасі пишуть рапорти на повернення додому, а їхнє командування погрожує військовим звільненням. 

  Попередній матеріал
  Десятки вантажівок перекрили трасу Київ-Одеса
  Наступний матеріал
  Аваков про скандал із "Миротворцем": журналісти самі передали свої дані окупантам

  Із Росії до Харцизька прибули близько 100 солдатів та військова техніка – ГУР

  Офіцери ЗС РФ у Дебальцевому викрадають городян заради викупу - ГУР

  Російські окупанти на Луганщині прикривають свої бази "живим щитом" із дітей – ГУР

  У Свердловську та Луганську городяни побили п’яних бойовиків, а у Донецьку ті стріляли одні одних – ГУР

  З фронту дезертирували одразу 50 окупантів і спробували прорватись до Росії – ГУР

  5 канал - трансляція наживо