Фото dt.ua

Кадровики РФ на Донбасі пишуть рапорти на повернення додому: командування погрожує їм звільненням

Російські військовослужбовці хочуть полишити Схід України через небезпеку відновлення активних бойових дій і постійні втрати

На Донбасі зростає кількість військовослужбовців ЗС РФ, які хочуть повернутись додому. Про це повідомляє Головне управління Міністерства оборони України.

"З огляду на постійні бойові втрати та небезпеку відновлення активних бойових дій з наближенням т.зв. "літньої кампанії", зростає кількість військовослужбовців 1 та 2 АК ЗС РФ, які виявляють бажання повернутись до Росії", – ідеться в повідомленні відомства.

У свою чергу, командування російських окупаційних військ погрожує військовим звільненням "по дискредитації". Це означає дострокове розірвання контракту з ініціативи командування без права на грошові виплати та соціальні пільги. 

Так, 7 травня рапорти з проханням повернутися до Росії написали троє військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти 1 АК. Утім, їхній командир – полковник ЗС РФ Бондарєв – відмовився задовольнити таке прохання і перевів їх до складу 5 окремої мотострілецької бригади 1 АК.

Крім того, 8 травня рапорт на повернення додому подав помічник начальника штабу 6 окремого мотострілецького полку 2 АК ЗС РФ із позивним "Бєлий". У відповідь на це командування полку пригрозило кадровику достроковим розірванням контракту. 

Також українські розвідники доповіли про низький рівень дисципліни в окупаційних підрозділах через зловживання алкоголем. Так, нещодавно російські найманці застосували зброю проти місцевого населення на Донбасі. 

Попередній матеріал
З полону бойовиків визволили сина екс-прем'єра Пакистану
Наступний матеріал
Уряд підвищив зарплати секретарям і помічникам найвищих посадовців

Із Росії до Харцизька прибули близько 100 солдатів та військова техніка – ГУР

Офіцери ЗС РФ у Дебальцевому викрадають городян заради викупу - ГУР

ГУР: Кремль ввів на Донбас чеченський підрозділ "росгвардії" і танки 1-ї армії ЗС РФ

Російські окупанти на Луганщині прикривають свої бази "живим щитом" із дітей – ГУР