Олег Панасенко
Олег Панасенко 5 канал

Медики в Україні змушені самі собі купувати ліки та засоби індивідуального захисту – Панасенко

Читайте по-русски
Влада не виконує постанову про забезпечення лікарів за державний кошт, зазначив голова профспілки медиків

У більшості лікарень Україні лікарі змушені за власний рахунок забезпечувати себе засобами індивідуального захисту та ліками, вважає голова вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко. Про це він сказав в ефірі регіонального ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

Панасенко зазначив, що в Україні нещодавно прийняли постанову, якою передбачається забезпечення медиків за державний кошт: тестовими системами, ліками, засобами індивідуального захисту.

"Але далі прийняття постанови наша влада так і не пішла. Можна безліч разів дякувати органам місцевого самоврядування, але такі питання, як здоров'я нації, здоров'я громадян, повинні бути на контролі у держави", – зазначив голова профспілки.

"У більшості наших лікувальних закладів медики змушені самі купувати собі засоби індивідуального захисту, маски, костюми, антисептики. Самі купують собі ліки, якими самі себе рятують", – наголосив Панасенко.

Нагадаємо, у Вінниці від коронавірусу померла родина лікаря Віктора Колодька – він працював завідувачем поліклініки Вінницької обласної лікарні ім. Пирогова. 

 

Попередній матеріал
"Зеленський – невдаха, сумний клоун": хто такий Сарік Андреасян, якому президент відповідав на звинувачення у продажі зброї Азербайджану
Наступний матеріал
Незгодний Пальчевський та трансфер на кладовище: чого очікувати від другого туру місцевих виборів-2020
Loading...