Ольга Кобевко
Ольга Кобевко 5 канал

Погрожували звільненням через допис про ситуацію в лікарні – медик з Чернівців

Читайте по-русски
За словами лікарки, заява на неї у правоохоронних органах з'явилася після відео про реальний стан з киснем у лікарні

Адміністрація лікарні в Чернівцях та місцева влада чинили тиск на лікарку-інфекціоністку Ольгу Кобевко через її дописи в соцмережах. У них вона розповідала про стан лікарні під час пандемії. Про це жінка заявила в ефірі ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

За словами Кобевко, ще в лютому вона оприлюднила в соцмережі своє бачення того, що лікарні потрібно змінити для ефективної боротьби із COVID-19.

"Я була на килимі в керівництва, де мені оголосили перше попередження щодо звільнення за те, що роблю такі дописи у Facebook", – зазначила вона.

Останнє відео лікарка оприлюднила трохи більше тижня тому. Воно було про проблеми із наявністю кисню для хворих на COVID-19.

"Я не раз розміщувала відео – керівництво не чуло. Нікого то не цікавило, окрім тих, хто приходить на чергування – звичайних лікарів. І пацієнтів, які просто задихаються. Отримала одразу відповідь від ОДА. Водночас,було зібрано брифінг із близько п'яти чиновників", – сказала Кобевко.

"Замість того, щоб щось робити, у нас одразу були брифінги і заяви на мене в правоохоронні органи, що це брехня. Я правоохоронним органам одразу заявила через соцмережі, що вони можуть глянути мою сторінку у Facebook, тому що там є всі докази та факти – відео, фото. Поки що до мене правоохоронці не приходили", – підсумувала інфекціоністка.

Нагадаємо, за період пандемії COVID-19 у Києві звільнилося до 25% медпрацівників.

Попередній матеріал
Прожекторами на парламент: як пройшли протести #Save ФОП і "АвтоЄвроСила" та який результат отримали мітингарі – сюжет
Наступний матеріал
"Перемир’я лише в голові Зеленського": що змінилося на передовій за 100 днів оголошеної тиші
Loading...