фото прес-служба Президента України

Марина Порошенко презентувала проект сучасної медіатеки

Міністр освіти наголосила, що сучасна бібліотека має стати простором для реалізації освітніх можливостей кожної дитини

Сьогодні, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка Марина Порошенко разом із Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич презентували проект шкільної медіатеки – бібліотеки нового зразка – як складової частини трирічного науково-педагогічного експерименту в Запорізькій області.

Уже до кінця цього року традиційна бібліотека однієї з сільських шкіл регіону–гімназії "Престиж" – буде реконструйована у сучасну медіатеку. Зокрема, приміщення матиме сучасний комфортний дизайн та надаватиме більш широкий спектр послуг. Оновлена бібліотека буде обладнана комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет, матиме принтер, ксерокс, а також зручний інтерактивний простір.

"Проект медіатеки, який ми презентуємо, це практична модель для будь-якої школи, яку можна брати й втілювати у життя. Нами прораховані всі необхідні роботи, розроблений кошторис і ми пропонуємо українським школам долучатися, брати ці документи, адаптувати під свої умови і разом робити навчання дітей сучасним", - наголосила вона.

/
/
/

Крім того, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич додала, що сучасна бібліотека має стати простором для реалізації освітніх можливостей кожної дитини, враховувати її індивідуальні особливості.

"Саме тому, вона має бути не лише місцем для зберігання книжок, а й інтерактивним центром, що оточить усіх відвідувачів інформацією високої якості. Цей проект створив прикладну модель, за якою можна буде облаштувати медіатеки в школах по всій Україні", - сказала вона.

Додамо, вартість створення такої медіатеки, яка поєднує в собі не лише навчальні, а й релаксаційні функції, складає близько 375 тис. грн.

Попередній матеріал
Ситник: Перші справи у рамках розслідування "чорної бухгалтерії" ПР у жовтні можуть направити до суду
Наступний матеріал
"Лікарі без кордонів": Схід Алеппо - гігантська зона смерті

В Одесі відзначили День створення військової частини 3012 Нацгвардії України

Порошенко прокоментував заборону Меджлісу у Криму: "Справа Сталіна живе"

Порошенко ухвалив рішення РНБО збільшити фінансування сектору оборони і безпеки

Порошенко обговорив з прем'єром Нідерландів MH-17 та безвізовий режим

Порошенко провів перемовини з Президентом Європейської Ради Туском

Порошенко утворив Мар'їнську районну військово-цивільну адміністрацію