Twitter / Julian Röpcke

"Лікарі без кордонів": Схід Алеппо - гігантська зона смерті

  "Лікарі без кордонів" вимагають припинення бомбардувань Алеппо, інакше вони не зможуть здійснювати свою діяльність у східній частині сирійського міста

  Міжнародна гуманітарна організація "Лікарі без кордонів" вимагає припинення бомбардувань сирійського міста Алеппо. У випадку продовження авіаатак на місто організація не гарантує доставку медикаментів та надання медичної допомоги у контрольованих повстанцями східних частинах міста, передає видання Deutsche Welle.

  За словами медиків, весь схід Алеппо перетворився на "гігантську зону смерті", тому Росія як військовий та політичний союзник сирійського уряду повинна вплинути на ситуацію. "Лікарі без кордонів" також попросили підтримки в усіх інших членів Ради Безпеки ООН.

  Тим часом представник ООН з гуманітарних питань Стівен О'Браєн 30 вересня заявив, що розрив сирійсько-американської співпраці щодо Сирії може стати перешкодою для проведення гуманітарних операцій США у цій країні. Він висловив сподівання, що основні гравці у РБ ООН продемонструють волю та відновлять режим припинення вогню. За словами О'Браєна, для того, щоб жителі Алеппо змогли отримувати гуманітарну допомогу "на умовах ООН", потрібно, як мінімум, 48 годин перемир'я на тиждень.

  Попередній матеріал
  Марина Порошенко презентувала проект сучасної медіатеки
  Наступний матеріал
  Власник iPhone 7 повідомив, що його телефон вибухнув

  Керрі: США припинять співпрацю з Росією, якщо наступ в Алеппо триватиме

  Жертвами авіаударів сирійської армії в Алеппо стали понад 90 людей

  В Алеппо внаслідок авіаудару загинули 45 людей

  Обличчя війни: світ шокувало відео із закривавленим 5-річним хлопчиком в Алеппо