НГУ_Одеса 5.ua

В Одесі відзначили День створення військової частини 3012 Нацгвардії України

Нині численність військової частини у п’ять разів більша

Рівно 50 років тому почалось формування першого батальйону з охорони громадського порядку. Тоді набрали понад дві сотні осіб. Нині численність військової частини у п’ять разів більша. Нацгвардійці служать не лише у місті, а й у зоні АТО. Понад 300 з них боронили країну на Донбасі. Ще стільки ж туди вирушать у жовтні.

Під час урочистостей за сумлінну службу бійців нагородили відзнаками та грамотами. А пам’ять бійців, які загинули при виконанні службових обов’язків, вшанували хвилиною мовчання.

Заступник командувача Національної гвардії України з громадської безпеки Валерій Рудницький каже: "Як і всі військові формування цієї країни Національна Гвардія і військова частина з громадського порядку виконує завдання за призначенням в зоні АТО. Є жертви, є поранені, є вбиті. Ну, на війні як на війні".

"Завдання покладені - це несення служби з охорони громадського порядку, забезпечення масових заходів та прикриття державного кордону. Також, окрема рота з охорони дипломатичних представництв та консульських установ. На території міста Одеси вісім таких об’єктів", - розповів командир військової частини 3012 Національної гвардії України Віталій Данько.

Попередній матеріал
Порошенко обговорив з прем'єром Нідерландів MH-17 та безвізовий режим
Наступний матеріал
Дипломат розповів, як створити міжнародний трибунал щодо Boeing попри вето Росії в ООН

Хто і як готує інструкторів для ЗСУ та НГУ

Нацгвардія буде реформована у 2 етапи до 2020 року - командуючий НГУ