Марушевська подала два позови до голови ДФС

Насіров заборонив Одеській митниці проводити дисциплінарні провадження стосовно начальників митних постів, стверджує керівник Одеської митниці

Начальник Одеської митниці Юлія Марушевська подає до суду на голову Державної фіскальної служби (ДФС) Романа Насірова через кадровий спір, повідомила посадовиця на своїй сторінці у Facebook.

"Подаю до суду на Романа Насірова за те, що він з порушенням законодавства проводить конкурс на (заміщення) посади начальників митних постів в Одеській митниці. Насіров просто боїться, що на митниці будуть нові працівники", – йдеться в повідомленні.

Вона також написала: "Голова ‎ДФС‬ створив у Києві конкурсну комісію із захисників корупційних схем, щоб ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі. Це свавілля з боку голови ДФС. Він не має права оголошувати конкурс таким чином". Вона проілюструвала ці слова документом.

Окрім того, згідно з повідомленням, Насіров заборонив Одеській митниці проводити дисциплінарні провадження стосовно начальників митних постів.

"За останні місяці нам вдалося виявити не один факт зловживання серед керівників усередині служби. Тепер у нас хочуть забрати навіть теоретичну можливість оновлювати кадри: ми не можемо документувати факти порушень окремих керівників митниці, а ДФС, усупереч закону, буде присилати нам своїх "парашутистів" на митницю. Дві справи передала сьогодні до суду", – написала Марушевська.

Зауважимо, що ДФС оголосила конкурс на заміщення вакантних посад Одеської митниці: планується відібрати керівників митних постів "Відкритий митний простір", "Одеса-Порт", "Чорноморськ", "Григорівка", "Білгород-Дністровський", "Котовськ" та "Ізмаїл". Конкурс відбудеться в Києві з 18 по 22 липня: крайній термін прийому документів - 14 липня 2016 року.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що чиновників, які "злетіли з котушок" і "пресують бізнес" – треба звільняти

Попередній матеріал
Молоді режисери зможуть поставити сучасні британські п’єси в українських театрах
Наступний матеріал
Адвокат: Звільнені судді Майдану мають піти не на іншу роботу, а у в'язницю

Насіров розповів, коли звільнить Марушевську

Насіров: За 9 місяців звільнили 250 митників

Голова ДФС Роман Насіров: Я відмовився від зарплати, бо не зможу жити на ці гроші

Насіров: Про основну причину конфлікту з Саакашвілі

Гройсман закликав Насірова переглянути останні призначення на митницях

З ДФС звільнили понад 1,5 тис. керівників – Насіров