Зеленський в Раді
Зеленський в Раді pravda.com.ua

Майже чверть українців вважає опитування Зеленського незаконним – "Рейтинг"

  Читайте по-русски
  25% опитаних відповіли, що негативно ставляться до ідеї Зеленського

  23% українців вважають "всенародне опитування" Зеленського незаконним, 63% – мають протилежну думку. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

  Зазначається, що ініціативу президента незаконною вважають здебільшого виборці "Європейської солідарності". Серед прихильників інших партій переважає протилежна думка.

  25% опитаних відповіли, що негативно ставляться до ідеї Зеленського. Найбільше таких респондентів у столиці та на Галичині. Позитивну думку висловили 43% опитаних, нейтральну – 30%. Найкраще до "всенародного опитування" ставляться молоді українці та виборці "Слуги народу". Також повідомляється, що 29% українців усе ще нічого не чули про опитування президента.

  Опитування проводили 20-21 жовтня серед громадян України, віком від 18 років, у всіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Було опитано 4000 респондентів методом телефонного інтерв'ю. Похибка не перевищує 1,5%.

  Нагадаємо, за 12 днів до місцевих виборів Зеленський анонсував проведення "всеукраїнського опитування", яке складатиметься із п'яти запитань. Проте їх президент вирішив не оприлюднювати одразу, а по одному на день. Тож соцмережі вибухнули своїми варіантами опитування від глави держави.

  У більшості парламентських фракцій ідею президента гостро розкритикували. Такій ініціативі здивувалися в Центрвиборчкомі та Комітеті виборців України. Зокрема, у КВУ ще й нагадали: проведення опитувань у день голосування суперечить Виборчому кодексу.

  Попередній матеріал
  Яку загрозу несуть екоманіпулятори і як їх розпізнати – експерти
  Наступний матеріал
  МЗС вимагає від Росії припинити незаконні розкопки в окупованому Криму
  Loading...