Львівське сміття http://portal.lviv.ua/

Львівське сміття: інвестори готові вкласти у переробку майже 100 мільйонів євро

Проектні пропозиції щодо спорудження сміттєпереробних заводів у Львівській області представили три фірми

На Львівщині три фірми-учасники конкурсу з вибору інвесторів представили проектні пропозиції  щодо спорудження сміттєпереробних заводів. Про це у п'ятницю, 19 травня, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на прес-службу Львівської облдержадміністрації.

"На засіданні комісії з вибору інвестора на будівництво заводу з переробки та утилізації твердих побутових відходів на території Львівської області троє інвесторів презентували свої проектні пропозиції", – зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

За даними видання, пропозиції передбачають різні суми капіталовкладень. Так, інвестиційно-екологічна компанія "ІЕК", яка претендує на будівництво заводу на ділянці у селі Бронниці Дрогобицького району, пропонує збудувати завод із термічної переробки відходів для вироблення електро- і теплоенергії. Вартість будівництва автоматизованого заводу коливається від 55 до 65 мільйонів євро.

У свою чергу, ТзОВ "Вейст Менеджмент Системс", яке претендує на ділянку у Миколаївському районі, пропонує технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива. Вартість проекту – 89 мільйонів євро.

Також зазначається, що ТзОВ "Глассворк технолоджі", яке теж зацікавлене в ділянці у Миколаївському районі, представило комісії проект сміттєспалювального заводу, який вироблятиме теплову та електричну енергію. Вартість будівництва заводу складає 96,5 мільйона євро.

Як повідомляв 5.UA, китайська компанія Grand blue має намір збудувати у Червонограді Львівської області сміттєспалювальний завод.

Попередній матеріал
"Відновити історичну справедливість": коли завершиться слідство щодо геноциду татар 1944
Наступний матеріал
Президентські вибори у Росії вирішили перенести на річницю анексії Криму
Loading...

"Подорожі тривають": Львівське сміття знайшли на території колишнього дитячого табору на Київщині

Львівське сміття зацікавило китайців

Перетворити непотріб на енергію: На Івано-Франківському полігоні сміття запустили інноваційну біогазову установку