Сміття у Львові
Сміття у Львові 5 канал

ЄБРР виділить Львову до 20 млн євро для розв'язання проблеми утилізації сміття

Радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР пояснив, як і коли утилізуватимуть сміття зі Львова

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) планує взяти участь у розв'язанні проблеми управління твердими побутовими відходами у Львові, повідомляє УНІАН.

Радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов на своїй сторінці у Facebook заявив, що Львів щорічно продукує близько 250 тис. тонн твердих побутових відходів. Утилізація цих відходів віднедавна стала для міста суттєвою проблемою. Тому залежно від результатів техніко-економічного обґрунтування ЄБРР може надати фінансування в розмірі до 20 млн євро.

Радник зазначив, що гроші будуть виділені на вирішення кількох основних завдань: будівництво сортувальної станції для запуску роздільного збору відходів, а також реалізація першого етапу реконструкції Грибовицького полігону та першого етапу будівництва компостного заводу. Проект передбачає можливе співфінансування з боку інших міжнародних організацій, і може бути підписаний у третьому кварталі 2017 року.

Нагадаємо, проблема з утилізацією сміття у Львові виникла торік у травні через масштабну пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі. Тоді загинули троє рятувальників та еколог, тіло якого досі не знайшли. Відтоді експлуатацію полігону зупинили.

Попередній матеріал
Експерти з'ясували, хто фінансував антиукраїнські акції в Грушовичах
Наступний матеріал
У Львівському Палаці Мистецтв відбудеться Дитячий Форум
Loading...