Захист
Захист Shutterstock

Ляшко просить Кличка, Кернеса та Філатова встановити точки продажу масок у метро

  Читайте по-русски
  Люди не завжди мають можливість придбати захисні маски перед поїздкою метрополітеном, зазначив головний санітарний лікар

  Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко звернувся до міських голів Києва, Харкова та Дніпра з проханням забезпечити громадян можливістю придбати захисні маски у метро. Про це він написав у соціальній мережі Facebook.

  "Звернувся до міських голів міст Києва, Дніпра та Харкова з проханням знайти можливість та встановити точки автоматичного продажу (вендингу) або інших, альтернативних способів задоволення попиту на захисні маски у приміщеннях станцій метрополітену або на вході до них", – написав Ляшко.

  За його словами, графік роботи аптек не завжди збігається з годинами роботи метро, тому люди не завжди мають можливість придбати цей засіб індивідуального захисту перед поїздкою метрополітеном.

  Лікар зауважив, що середньодобовий потік пасажирів метрополітену в Києві становить понад 1 млн осіб щодня, а це більш як 50% загального обсягу міських пасажирських перевезень.

  "Контактність величезна. Захист обов'язковий. Адже носіння маски запобігає інфікуванню коронавірусом та знижує ризик зараження іншими гострими респіраторними захворюваннями", – зазначив він.

  Нагадаємо, директор Центрів із контролю та запобігання захворюванням США Роберт Редфілд наголосив, що за умови масового носіння масок пандемію можна приборкати за 6-12 тижнів.

  Попередній матеріал
  Дві форми ЗНО з української мови: у МОН пояснили мету тестування
  Наступний матеріал
  Генсек НАТО закликав Росію вивести свої сили з окупованих регіонів Абхазії й Південної Осетії
  Loading...