Люди в масках
Люди в масках if.gov.ua

Є засіб, який захистить від коронавірусу краще, ніж вакцина – епідеміолог із США

  Читайте по-русски
  Редфілд сказав, що за умови масового носіння масок пандемію можна приборкати за 6-12 тижнів

  Директор Центрів із контролю та запобігання захворюваностям США Роберт Редфілд наголосив, що існують наукові докази того, що носіння маски справді захищає від коронавірусу. Про це повідомляє "Голос Америки".

  "Маска – найважливіший засіб захисту громадського здоров'я, який ми маємо", – заявив Редфілд під час слухань у комітеті Сенату США.

  "Ми маємо чіткі наукові докази, що це працює. Я навіть скажу, що маска більш гарантовано захистить мене від COVID, ніж коли я прийму вакцину від COVID, бо імуногенність може становити 70%, і якщо вакцина не викличе у мене відповідної реакції імунної системи, вона мене не захистить, а ця маска – так", – сказав Редфілд.

  Він закликав американців, особливо молодь, носити маски і сказав, що за умови масового носіння масок пандемію можна приборкати за 6-12 тижнів.

  За оцінками Редфілда, вакцина від коронавірусу стане загальнодоступною лише восени 2021 р., а невеликі поставки вакцини будуть доступними аж наприкінці цього року.

  Однак на такі оцінки Редфілда заперечив президент США Трамп. Виступаючи в Білому домі 16 вересня, той зазначив, що вакцина може стати доступною вже в жовтні, і США будуть готові надати широкому загалу доступ до вакцини дуже швидко. Він також наголосив, що вакцина "значно ефективніша за маску" і припустив, що Редилд "заплутався" у своїй відповіді Конгресу.

  Редфілд відповів у Twitter у той самий день: "Я на 100% переконаний у важливості вакцини, і особливо у важливості вакцини від COVID-19. Вакцина від COVID-19 поверне американців до нормального повсякденного життя. Найкращий захист, який ми маємо натепер – це важливі заходи зі стримування, носіння масок, миття рук, соціальне дистанціювання та обережне ставлення до натовпів".

  Як повідомляв 5.ua, з 16 вересня уряд в Україні запровадив нові правила "кольорового" зонування під час карантину.

  Попередній матеріал
  "Перший крок у велике мистецтво": Національна оперета України презентує онлайн-проєкт
  Наступний матеріал
  На Львівщині паломник намагався видати себе за громадянина України – фото
  Loading...