Вакцина компанії Sinovac
Вакцина компанії Sinovac 5 канал / Час. Підсумки тижня

Китай схвалив вакцину Sinovac, яку закуповуватиме Україна

  Читайте по-русски
  Виробнику надали умовний дозвіл для регулярних поставок

  Державне управління з контролю за фармацевтичною продукцією Китаю схвалило для повсюдного застосування вакцину від коронавірусу китайської компанії Sinovac Biotech. Нею збираються прищеплювати й українців. Про це повідомляє УНІАН.

  Зазначається, що виробнику надали умовний дозвіл для регулярних поставок на ринок цього препарату. Раніше вакцина використовувалася в Китаї головним чином для представників групи підвищеного ризику – лікарів, прибиральників, співробітників поліції і митниці, а також чиновників.

  У ході випробувань третьої фази, проведених в Бразилії і Туреччині, оцінювалася ефективність вакцини-кандидата щодо медичних працівників, які лікують пацієнтів з коронавірусною хворобою. Вони мали одну і ту ж первинну кінцеву точку – рівень ефективності препарату через 14 днів після щеплення вакциною-кандидатом або плацебо.

  Зазначено, що станом на 16 грудня 2020 року в програмі взяли участь 12 396 медичних працівників старше 18 років. Всього за період спостереження було зафіксовано 253 позитивних випадки.

  Клінічні випробування третьої фази в Туреччині проходили у два етапи. Серед учасників – медичні працівники на першому етапі й населення – на другому етапі. Вік учасників становив від 18 до 59 років. Всього в випробуванні був задіяний 7 371 учасник. Так, 1322 учасники завершили вакцинацію двома дозами та увійшли в 14-денний період спостереження після отримання другої дози вакцини.

  "На підставі аналізу 29 випадків ефективність профілактики COVID-19 склала 91,25% через 14 днів після двухдозової вакцинації відповідно до 0, 14-денним графіком", - інформують у компанії.

  Нагадаємо, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявляв, що тих, кому не вистачить вакцини Pfizer, вакцинуватимуть іншою – від компанії Sinovac. Так, Україна отримала підтвердження про готовність постачання 12 млн доз вакцин від коронавірусної інфекції, вироблених компаніями AstraZeneca і Novavax.

  Попередній матеріал
  Україна має суворо реагувати на дії бойовиків – Кравчук
  Наступний матеріал
  Боррель після візиту в РФ: Москва не готова до конструктивного діалогу з Євросоюзом
  Loading...

  Стало відомо, які вакцини від COVID-19 Україна може отримати найближчим часом

  Україна провалила вакцинацію від COVID-19, поки світ активно впроваджує програму щеплень – статистика

  Українці отримуватимуть паспорти про щеплення від COVID-19 – Степанов

  Скандал із COVID-вакциною: СБУ і ДБР перевіряють інформацію про контрабандний препарат для високопосадовців

  Уряд вирішив, хто з українців отримає першу китайську вакцину від коронавірусу

  Польща може виступити посередником між Україною і ЄС для отримання вакцини від COVID-19