Вакцина
Вакцина Shutterstock

Наприкінці лютого розпочнуться поставки 2,2 млн доз вакцини AstraZeneca – Шмигаль

  Читайте по-русски
  Уряд також веде перемовини з іншими компаніями

  Україна почне отримувати партію вакцини AstraZeneca з 2,2 мільйонів доз наприкінці лютого, а загальний обсяг поставок цієї вакцини може скласти 3,7 мільйонів доз. Про це у Facebook повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

  "Вже наприкінці лютого в Україну почнуться поставки 2,2 млн доз вакцини від компанії AstraZeneca", – написав він.

  Шмигаль додав, що загальний обсяг поставок вакцини AstraZeneca може скласти до 3,7 млн доз із терміном поставки до кінця ІІ кварталу 2021 року.

  "Паралельно із контрактом в межах COVAX та контрактом із Sinovac у розмірі 1,9 млн доз, уряд веде перемовини й з іншими компаніями, про результати яких буде повідомлено незабаром", – зазначив прем'єр-міністр.

  За словами Шмигаля, вже готовий план вакцинації, який складається з п'яти етапів. Також підготовані мобільні бригади, кабінети щеплення, холодовий ланцюг та інфраструктура, необхідна для доставки та дистрибуції вакцини.

  Прем'єр-міністр додав, що Глобальний альянс із вакцин та імунізації оприлюднив звіт щодо розподілу вакцин у межах глобальної ініціативи COVAX, і Україна вже найближчим часом отримає 117 тисяч доз вакцини Pfizer-BioNTech для медиків.

  Нагадаємо, 5 лютого Україні підтвердили поставку 12 млн доз вакцин від AstraZeneca та Novavax.

  Попередній матеріал
  На Харківщині спалили два автомобілі громадських активістів і кинули гранату в їхній будинок
  Наступний матеріал
  Понад 50% дітей на Донбасі живе у бідності – ЮНІСЕФ
  Loading...