Одеський автомобільний ремонтний завод
Одеський автомобільний ремонтний завод 5 канал

"Куди подівалися склади й казарми?": Бірюков про розпродаж земель Міноборони

Нині вітчизняна армія налічує чверть мільйона осіб. Коли Україна отримала незалежність – вона була втричі більшою. Але інфраструктури з того часу лишилося не так вже й багато

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник Президента України, радник міністра оборони Юрій Бірюков пояснив ситуацію з нестачею земель Міністерства оборони України.

"Міністерство оборони самотужки щось взяти та продати не може. Для цього потрібно отримати постанову Кабміну, купу узгоджень. Коли ми цього року почали масово будувати по країні гуртожитки для військовослужбовців, ми зіткнулися із тим, що ми всюди будували на старих занедбаних військових частинах, на старому фундаменті. Зараз у нас армія 250 тисяч осіб. Коли Україна отримала незалежність – армія була утричі більшою. То де вся ця інфраструктура? Куди поділися всі ці казарми, всі ці склади?", – питається Бірюков.

Він же відповідає: "Вони були продані. І зараз треба з'ясувати, де це було дійсно економічно вигідно та правильно, а де прослідковується злочинний намір".

Продовження розмови – далі у відео: 

Попередній матеріал
"Йому воно свербить": Порошенко пояснив згадки Путіна щодо України після зустрічі з Трампом
Наступний матеріал
Оновлена й захищена: в НБУ показали нову 20-гривневу купюру – що змінилося
Loading...