Володими Гройсман у метро
Володими Гройсман у метро facebook.com/volodymyrgroysman

"Кому хочете вдягати рожеві окуляри" – Гройсман розповів як їздив у харківському метро

За словами прем'єр-міністра, зношеність харківського метро сягає 95%

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабміну в середу, 26 квітня, розповів, що для його поїздки у харківському метро "комусь прийшла ідея підігнати новий експериментальний состав".

"Я кажу, давайте ми проїдемо по харківському метро. Запланували, що ми таки проїдемо. Ну знаєте, от людям ставлять вагони з 95% зносу, а комусь прийшла ідея підігнати новий состав експериментальний для прем'єр-міністра, новенький. І я одразу про це сказав, що кому ви хочете вдягати рожеві окуляри. Я поїду там, де їздять люди, я хочу подивитися реальний стан справ. Якщо ти розумієш реальну проблематику, ти завжди будеш здатний на неї адекватно реагувати. Якщо тобі будуть вдягати рожеві окуляри, то весь світ буде абсолютно рожевим. Але це, я думаю, не для нас", – розповів прем'єр.

Нагадаємо, що в понеділок, 24 квітня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив робочу поїздку до Харкова. Під час поїздки Володимир Гройсман провів засідання Асоціації міст України, ознайомився з роботою харківського метрополітену та адміністративних Центрів надання соціальних послуг "Прозорий офіс".

Попередній матеріал
Одеська міськрада повернула назви частини вулиць, які перейменовував Саакашвілі
Наступний матеріал
Двоє військових загинули під час навчальних стрільб на полігоні – ЗСУ
Loading...

Рік на чолі Кабміну і виступ перед депутатами: про що звітував Гройсман

"Людиноцентричний" бюджет та виконані обіцянки: Гройсман віздвітував за рік роботи прем'єром

Підвищення пенсій і скасування оподаткування для працюючих пенсіонерів: прем'єр розповів про реформу