5.ua

Гройсман у метро та Кернес на інвалідному візку: як пройшла поїздка прем'єр-міністра до Харкова

Робочу поїздку до Харкова прем'єр-міністр розпочав з ознайомлення з роботою Центрів надання соціальних послуг "Прозорий офіс"

У понеділок, 24 квітня, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив робочу поїздку до Харкова. 

Під час поїздки Володимир Гройсман провів засідання Асоціації міст України, ознайомився з роботою харківського метрополітену та адміністративних Центрів надання соціальних послуг "Прозорий офіс", спроможних надавати понад 200 різних послуг - від реєстрації бізнесу та майна до видачі електронних пенсійних посвідчень.

"Створення таких "Прозорих офісів" - один з результатів децентралізації. За кілька років ми передали на місця достатньо коштів і повноважень, аби дати людям можливості на отримання послуг.

"Ми вже почали змінювати систему, минулого року затвердили пілотні проекти по 5 містам аби утворити центри адміністративних послуг, для того, щоб громадяни отримували послуги швидко та якісно", - зазначив на своїй сторінці у Facebook прем'єр-міністр.

Зазначимо, що у поїздці прем'єр-міністра супроводжували міністр соціальної політики Андрій Рева, міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко та чільник Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, що 20 квітня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч  зі студентами Національного університету "Києво-Могилянська академія". Тема розмови – "Майбутнє України: рецепт нашого успіху".

Попередній матеріал
Соліст O.Torvald став вдруге батьком
Наступний матеріал
Могеріні у Москві обговорила втілення "дорожньої карти" щодо реалізації Мінських угод
Loading...

Рік на чолі Кабміну і виступ перед депутатами: про що звітував Гройсман

"Людиноцентричний" бюджет та виконані обіцянки: Гройсман віздвітував за рік роботи прем'єром

Гройсман назвав п'ять найважливіших реформ для України