Федеріка Могеріні
Федеріка Могеріні haaretz.com

Могеріні у Москві обговорила втілення "дорожньої карти" щодо реалізації Мінських угод

  Під час зустрічі з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим головна дипломатка ЄС Федеріка Могеріні нагадала про принципові для ЄС питання. На переговорах йшлося про Крим, Донбас та європейські санкції

  Позиція ЄС щодо невизнання анексії Криму Росією залишається принциповою. Про це в понеділок, 24 квітня, заявила верховна представниця ЄС з питань зовнішньої і безпекової політики Федеріка Могеріні під час прес-конференції за результатами розмови у Москві з головою МЗС РФ Сергієм Лавровим, передає видання DW.

  "Ми також обмінялися думками, які (…), можна було б назвати системними розбіжностями. (…) Я маю на увазі принципову позицію ЄС щодо невизнання анексії Криму. Це позиція не тільки ЄС, але й інших наших партнерів, інших країн", – зазначила Могеріні. "Ми відкрито, відверто й чесно говоримо, що в нас існують розбіжності щодо оцінки ситуації на сході України й приєднання Криму", – додала вона.

  Темою переговорів з Лавровим стало також втілення "дорожньої карти" щодо реалізації Мінських угод на сході України, де не вщухають бойові дії, додала верховний дипломат ЄС. За її словами, ця дорожня карта спирається на "мінські угоди" й стосується "як питань безпеки, так і політичних аспектів". "Форми співпраці" між ЄС та РФ задля повної реалізації "мінських угод" обома сторонами й припинення конфлікту на сході України теж обговорювалися, додала вона.

  Попередній матеріал
  Гройсман у метро та Кернес на інвалідному візку: як пройшла поїздка прем'єр-міністра до Харкова
  Наступний матеріал
  Мешканці двох районів столиці можуть залишитися без гарячої води – "Київенерго"
  Loading...

  Політтехнолог пояснив, чому окуповані території ще більше віддалилися від України

  Могеріні поїде в Москву, щоб обговорити ситуації в Україні та Сирії

  Спецназ РФ розпочав військові навчання в анексованому Криму

  В окупованому Сімферополі затримали близько 70 людей – Курбедінов

  "Стояти з Україною проти російської агресії": Сенатори США засудили окупацію Криму

  СБУ перевіряє інформацію про візит Пєскова в окупований Луганськ