Вода
Вода foto

Мешканці двох районів столиці можуть залишитися без гарячої води – "Київенерго"

  Причиною цього є борг у більш ніж 35 мільйонів гривень з боку Дарницької ТЕЦ

  Компанія "Київенерго" заявляє про можливе відключення гарячого водопостачання у Дарницькому та Дніпровському районах столиці через борги. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

  "Компанія "Київенерго" попереджає мешканців Дарницького та Дніпровського районів столиці про можливе припинення гарячого водопостачання через неврегульовані договірні відносини і борги теплопостачальної компанії "Євро-реконструкція" (Дарницька ТЕЦ)", – зазначається в повідомленні.

  Як стало відомо, термін дії договору про надання послуг з теплопостачання, що виробляється компанією "Євро-реконструкція", закінчився 1 березня 2017 року. Договір про продовження взаємовідносин наразі не підписано.

  За даними "Київенерго", борг перед компанією станом на 1 березня складає 38 мільйонів гривень.

  "У зв'язку з відсутністю підписаного нового договору компанія "Київенерго" змушена припинити транспортування теплової енергії від Дарницької ТЕЦ, при цьому компанія поінформує про цю ситуацію місцеві органи влади для того, щоб відновити договірні відносини з "Євро-реконструкцією", що дасть змогу уникнути відключення гарячого водопостачання Дарницького та Дніпровського районів", – додали в "Київенерго".

  Загалом борг столиці за тепло становить майже 5 млрд грн.

  Попередній матеріал
  Могеріні у Москві обговорила втілення "дорожньої карти" щодо реалізації Мінських угод
  Наступний матеріал
  Наглядову раду "Нафтогаз України" очолив Пол Уорвік
  Loading...