Гройсман_ОПЗ 5 канал

"Людиноцентричний" бюджет та виконані обіцянки: Гройсман віздвітував за рік роботи прем'єром

Загалом Володимир Гройсман позиціонує свою роботу в уряді так: "Обіцяв – зробив"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 11 квітня звітував про свій рік роботи на цій посаді. Уже традиційно він згадував попередників, мовляв? реформи треба було запроваджувати ще 10 років тому. Водночас, тішився він зі зростання економіки та збільшення соціальних стандартів, передає "5 канал".

З крісла голови Верховної Ради в прем'єрське Володимир Гройсман пересів 14 квітня 2016 року. Майже за рік після цього голова Кабміну звітує перед українцями про зроблене на посаді.

Уряд у цифрах:

  • економіка зросла на 2,3%
  • соціальні стандарти збільшилися на 16%
  • мінімальну заробітну плату підвищили вдвічі до 3200 грн.

Це здобутки, якими пишається прем'єр. Водночас, за офіційними даними, зі збільшенням оплати праці вгору поповзли і ціни. Станом на січень 2017 року проти січня минулого року ціни зросли на 12,6%. Щоправда, Гройсман прямої залежності між своїм рішенням та здорожчанням не бачить.

"Я не думаю, що це абсолютно пов'язано. Сезонні коливання по цінам відбуваються завжди. Вважаю і вважав, що рішення, яке ми прийняли про підвищення мінімальної заробітної плати, позитивно вплине на економічне зростання і це був важливий крок у боротьбі із бідністю", – наголосив український прем'єр.

Гройсман називає бюджет на нинішній рік "людоцентричним". Зокрема, у ньому прописали збільшення пенсій. Прем'єр прогнозує, що це має відбутися з 1 жовтня. Щоправда, за умови, якщо Верховна Рада ухвалить відповідні зміни, які нині розробляють у Кабміні.

Загалом Володимир Гройсман позиціонує свою роботу в уряді так: "Обіцяв – зробив". Він обіцяє і на майбутнє – на що варто чекати українцям, дивіться у сюжеті:

Дар'я Феденко, Кирило Іванов, "5 канал"

Попередній матеріал
"Час. Підсумки дня": Чому йде із посади Ігор Білоус
Наступний матеріал
"Вразили ворожі танки та виявили ДРГ": як демонстрували свою міць та відвагу майбутні нацгвардійці
Loading...