Павло Клімкін
Павло Клімкін Скріншот відео

Клімкін відреагував на інформацію про обмін Сенцова на засуджених у США росіян-злочинців

  Клімкін наголосив, що інформаційні зливи не коментує, але вважає, що це сталося "не випадково"

  Глава МЗС Павло Клімкін назвав інформацію про можливий обмін незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова та інших українців на утримуваних у США громадян Росії – Марію Бутіну, наркоторговця Костянтина Ярошенка та торговця зброєю Віктора Бута, не випадковим "зливом". Про це Клімкін сказав в інтерв'ю кримськотатарському каналу ATR, повідомляє "УНІАН".

  Клімкін наголосив, що інформаційні зливи не коментує, але вважає, що це сталося "не випадково".

  "Ідея така, щоб почати знову торгуватися, підіймати ставки. Це дуже типово для Росії, ну і звичайно, сказати, що після всього цього якісь знову можливі розмови зі Сполученими Штатами, що це буде через голову України. Так завжди, і там же це так сформульовано", – зазначив Клімкін.

  "По-перше, Сполучені Штати так робити не будуть (вести переговори без відома України - ред.). Я саме обговорював на багатьох зустрічах у Нью-Йорку і питання політичних в'язнів, і питання звільнення заручників. Це 100%. По-друге, кого вони мають на увазі. Це ж такі класичні злочинці (про Бутіну, Ярошенка і Бута – ред.)", – зауважив Клімкін.

  "Є Олег і є хтось, хто займався трафіком зброї... І взагалі, ідея поставити їх на один щабель, порівняти Олега з кимось, хто невідомо хто, хто звичайний злочинець, і сказати, може і він такий, і ми його обмінюємо, і показати світу після всього що було, після отруєння Скрипалів... "Зливи", вони, як розумієте, ніколи випадково не трапляються", – заявив він.

  Як повідомляв 5.UA, Ірина Геращенко зазначила, що під час візиту до Сполучених Штатів Америки українська сторона не чула від високопосадовців жодної інформації щодо перемовин з РФ стосовно звільнення політв'язнів Кремля Олега Сенцова. 

  Попередній матеріал
  Ігор Гужва заявляє, що отримав політичний притулок в Австрії
  Наступний матеріал
  Синоптики розповіли, які області України прогріє до +22 градусів

  МЗС України вже надіслало Росії ноту про припинення "дружби" – Клімкін

  Кремль хоче розчленувати та федералізувати Україну – Клімкін

  Клімкін розповів, як Україна має реагувати на провокації РФ в Азовському

  РФ заплатить високу ціну за порушення світових правил – голова МЗС Британії

  Два роки від затримання Сущенка у Москві: світ голосно висловлює протест

  Геращенко обурилася заявами "російської генеральші" щодо Сенцова