Крим
Крим korrespondent.net

Кабмін ухвалив Стратегію інформаційної реінтеграції Криму

Реалізація Стратегії здійснюватиметься за рахунок і в межах коштів державного та місцевих бюджетів, міжнародної технічної допомоги, донорських і спонсорських грошей

Стратегію реінтеграції Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, розроблену Міністерством інформаційної політики, схвалив Кабінет Міністр України. Про таке повідомив "Урінформ".

Стратегію реінтеграції представили перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова та радник міністра Юлія Каздобіна у четвер, на засіданні уряду.

"Завдання російської пропаганди полягає у тому, щоб переконати аудиторію Криму, що, по-перше, світ проковтнув цю "пігулку", зафіксував цю окупацію, що Україна забула і не виборює Крим. Прийняття цього документа, особливо на тлі резолюції у межах Організації Об'єднаних Націй – це ключовий месидж людям у Криму, що це є неправдою, це вщент убиває ті міфи, які активно мільярдними бюджетами пропагуються РФ. Я вважаю цей документ надзвичайно важливим", – наголосила Джапарова.

Вона стверджує, що Мінінформполітики провело консультації та обговорення проекту документа з представниками громадських організацій та експертами у сфері захисту прав людини в Криму, комунікаційній сфері, сфері розробки політики щодо Кримського півострова, кримськими ЗМІ, вимушено переміщеними особами.

"Ми погодили цей проект із Мін'юстом, тому він не буде потребувати додаткового опрацювання", – зауважила перший заступник міністра.

Своєю чергою, радник міністра інформаційної політики Юлія Каздобіна наголосила, що цей документ має на меті створення інформаційними інструментами передумов для відновлення територіальної цілісності та суверенітету над тимчасово окупованою територією АР Крим та міста Севастополь.

Вона впевнена у тому, що реалізація Стратегії дасть змогу систематизувати комунікацію уряду та покращити інформування трьох цільових аудиторій – кримської, української та закордонної – щодо політики України стосовно Криму.

Слід зазначити, що реалізація Стратегії здійснюється за рахунок і в межах коштів державного та місцевих бюджетів, міжнародної технічної допомоги, донорських і спонсорських грошей.

Попередній матеріал
Опоблоківець не задекларував 20 земельних діялнок – НАЗК
Наступний матеріал
Ще шість парафій на Вінничині приєдналися до ПЦУ: стало відомо, які саме
Loading...

Монетизація субсидій, держборг, ВВП: яким було підсумкове засідання Кабміну

Полозов розповів, як адвокатів українських моряків "забувають" запросити на засідання

Засідання Кабінету Міністрів: мають затвердити перелік товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню – відео

РФ відмовилися випустити на волю ще 5-х полонених моряків ВМС

Відтепер, щоб утеплити дім, дозвіл не потрібен – заступник міністра

У Криму журналіст помітив пересування колон військової техніки – відео