Євген Семидоцький
Євген Семидоцький фото Крим.Реалії

Полозов розповів, як адвокатів українських моряків "забувають" запросити на засідання

Так званий верховний суд Криму розглянув і відхилив 20 поданих апеляцій щодо незаконного арешту українських військових

Останню апеляцію на незаконний арешт українського моряка Євгена Семидоцького відхилив підконтрольний Кремлю "верховний суд Криму". Засідання таки провели напередодні. Водночас адвокату, який нині захищає військовополоненого, про це стало відомо лише сьогодні.

Попри те, що напередодні він 8 годин прочекав під стінами СІЗО, щоби провести відеоконференцію за участі його підзахисного. Однак до "Лефортово" його так і не пустили. А засідання провели за участі державного адвоката. Про це в коментарі "5 каналу" повідомив керівник адвокатської групи Микола Полозов.

"Засідання вони провели. Мабуть, прийшов той адвокат, який був у суді першої інстанції, і суд порахував: ну раз він прийшов до суду, навіщо чекати, коли допустять адвоката в "Лефортово", в СІЗО. А адвокат за призначенням не став з відповідним клопотанням заявляти. Чому не був допущений наш адвокат, який був по відеоконференцзв'язку, в суді поки що відповіді нам не дали. Це питання ми будемо з'ясовувати. Такий диференційований підхід, звичайно ж, порушує право на захист і, природно, це буде предметом подальшого розгляду", – зазначив Полозов.

Загалом так званий верховний суд Криму розглянув і відхилив 20 поданих апеляцій щодо незаконного арешту українських військових. Щодо ще чотирьох моряків скарг до маріонеткової установи не спрямували. Йдеться про апеляцію на арешт Володимира Терещенка, Андрія Артеменка, Василя Сороки та наймолодшого захопленого моряка Андрія Ейдера. Відповідні документи до так званого суду мали подати тодішні їхні російські державні адвокати. Однак цього вони не зробили. Адвокати, які нині захищають військовополонених, клопотали про продовження терміну подачі апеляцій, але їхні прохання відхилили.

ЗМІ опублікували фото захоплених Росією українських катерів у Керчі

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Незважаючи на слова Трампа, дитина все ще вірить у Санту
Наступний матеріал
Контррозвідка викрила агентурну мережу воєнної розвідки РФ на Миколаївщині: що "зливали" в Москву
Loading...

Адвокати відвідали ще двох українських моряків: про що говорять українським військовим

Відсутність перекладача й ігнорування адвоката: моряка з "Яни Капу" залишили за ґратами

"Суд" в окупованому Криму залишив за ґратами трьох українських моряків

Слідство буде "брудним": адвокати українських моряків розповіли про ключові завдання

В окупованому Криму із СІЗО випустили адвоката Еміля Курбедінова

Заґратованим у РФ українським морякам можуть висунути нові звинувачення – Полозов