НАЗК
НАЗК unn.com.ua

Опоблоківець не задекларував 20 земельних діялнок – НАЗК

  Загальна вартість земельних ділянок на ринку становить 16 мільйонів гривень

  За результатами повних перевірок декларацій народного депутата Омельяновича Дениса Сергійовича Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки кримінального правопорушення, пов'язаного з корупцією – умисного декларування недостовірної інформації. Про таке повідомили на сайті агентства.

  "Так, встановлено, що народний депутат Омельянович Денис Сергійович, подаючи декларацію за 2015 рік, не задекларував 19 власних земельних ділянок та 1 земельну ділянку дружини, які розташовані в Донецькій області та більшість призначені для ведення особистого селянського господарства. Орієнтовна загальна вартість земельних ділянок на ринку станом на звітну дату становила понад 16 мільйонів гривень. Крім того, депутат не вказав у декларації, що є власником 1/3 квартири, та не задекларував квартиру дружини", – йдеться у тексті повідомлення.

  Слід зазначити, що ці об'єкти посадовець не вніс і до декларації за 2016 рік.

  "Про ознаки кримінального правопорушення Національне агентство повідомило Національне антикорупційне бюро, надіславши обґрунтовані висновки про ознаки кримінальних правопорушень в діях посадовця", – наголосили в НАЗК

  Крім того, депутат Мангушської районної ради Донецької області Караберов Володимир Ілліч у декларації за 2016 рік вказав житловий будинок, зазначивши, що йому не відома його вартість на момент набуття права власності. Однак така вартість визначалась під час реєстрації відповідного права, вона міститься у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та становить 1 486 794 гривень.

  Також депутат не вказав вартість придбаного ним у 2015 році автомобіля та не задекларував транспортний засіб дружини.

  Обґрунтований висновок щодо виявлених ознак кримінального правопорушення надіслано до Національної поліції.

  Загалом, з початку 2018 року Національне агентство надіслало до правоохоронних органів 88 обґрунтованих висновків щодо декларування недостовірної інформації та 5 обґрунтованих висновків щодо ознак незаконного збагачення.

  Як повідомляв 5.UA, Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло ознаки кримінального правопорушення в фінансових звітах трьох політичних партій – ВО "Батьківщина", УКРОП і Соціал-демократичної партії.

  Попередній матеріал
  РФ перехопила розвідувальний літак США біля Криму
  Наступний матеріал
  Кабмін ухвалив Стратегію інформаційної реінтеграції Криму
  Loading...

  Назвали імена найзатятіших депутатів-прогульників у грудні

  Помер у "швидкій": на Дніпропетровщині вбили місцевого фермера і депутата

  "Останній герой": на заключному засіданні Верховної Ради було лише 12 депутатів – фото

  Проти 3-х політпартій відкрили кримінальні провадження після перевірки НАЗК

  Не бійкою єдиною: як пройшло засідання Ради, де ухвалили перейменування УПЦ МП

  "Ледь зуби не повибивали": нардепи побилися після голосування за перейменування УПЦ МП