Утеплення будинків
Утеплення будинків http://www.sq.com.ua

Відтепер, щоб утеплити дім, дозвіл не потрібен – заступник міністра

  З 23 липня 2018 року набрав чинності закон про енергетичну ефективність будівель і розпочав діяльність Фонд енергоефективності

  Для того щоб провести будівельні роботи з комплексної теплоізоляції вже введених в експлуатацію житлових будинків, не потрібно отримувати дозвільні документи, зазначив на своїй сторінці у Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

  "Минулого тижня уряд розширив перелік нескладних будівельних робіт, що не потребують дозволів на їхнє проведення та введення в експлуатацію, включивши до нього роботи з теплоізоляції", – написав Парцхаладзе.

  І додав, що раніше, аби провести утеплення житлового будинку, наприклад, стін, даху чи горища, потрібно було отримувати обов'язковий дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Це могло затягувати час проведення таких робіт.

  "Ці зміни дуже очікувані, адже з 23 липня 2018 року набрав чинності важливий закон про енергетичну ефективність будівель та розпочав діяльність Фонд енергоефективності. Все це передбачає збільшення об'ємів виконання будівельних робіт з термомодернізації. Крім того, 1 грудня набули чинності оновлені ДБН щодо теплоізоляції фасадів, які передбачають впровадження європейських вимог в енергомодернізації", – йдеться в тесті повідомлення.

  Попередній матеріал
  Зона ООС: від обстрілів бойовиків ущент згоріли 2 житлові будинки
  Наступний матеріал
  "Богдана", "Сокіл", "Колібрі": Порошенко анонсував передачу армії тисячі нових зразків зброї – подробиці

  Українці зможуть робити перепланування квартир без дозволів – рішення уряду

  Президент підписав закон про надання воїнам ОУН та УПА статусу "учасник бойових дій"

  Президент підписав закон, що зобов'язує УПЦ МП змінити назву

  В УПЦ МП заявили, що назву поки не змінюватимуть, а Росію назвали агресором

  Не треба лякати українців: у Кабміні розкрили подробиці нового мовного закону

  Законодавчий казус: чому мораторій на продаж землі в Україні не діятиме близько 20 днів