поштова площа, розкопки, київські помпеї
поштова площа, розкопки, київські помпеї unian.ua

Київрада проголосувала щодо рішення про будівництво ТРЦ на Поштовій площі

Тепер депутати Київради мають 7 днів на внесення пропозицій та підготовки документа до другого читання

У четвер, 11 жовтня, Київська міська рада ухвалила за основу проект рішення про припинення інвестиційного договору щодо будівництва торговельно-розважального центру на Поштовій площі.

Тепер упродовж тижня міська рада має звернутися до інвестора з письмовою пропозицією припинити чи змінити договір за згодою сторін. Крім того, не виключена й можливість розірвання такого договору, зважаючи на істотну зміну обставин (згідно зі статтею 652 Цивільного кодексу України).

Йдеться про виявлення численних археологічних знахідок, які мають визначну історико-культурну цінність, а також про присвоєння ділянці прибережного міського кварталу Середньовічного Києва статусу пам'ятки археології місцевого значення.

Під час обговорення рішення в Київраді, чільник столиці Віталій Кличко зауважив: судова тяганина щодо розірвання інвестдоговору може тривати рік, два чи три. Водночас, роботи на Поштовій площі за цей час не проводитимуть, що може призвести до руйнувань археологічних знахідок.

Наразі після ухвалення проекту рішення в першому читанні депутати Київради мають сім днів на внесення пропозицій для підготовки документа до другого читання.

Дивіться також фотогалерею: 

В Єгипті туристам показали унікальні гігантські статуї фараона Рамзеса ІІ – ФОТО

Попередній матеріал
Президент: Українським військовим збільшать виплати на 37% – включення з авіанавчань
Наступний матеріал
У Херсоні обстріляли автомобіль помічника нардепа: є поранені