Поштова площа арт-марафон
Поштова площа арт-марафон 5 канал

Арт-марафон на Поштовій площі: навіщо до Києва з'їхалися художники звідусіль

Митці прикрасять паркан на площі малюнками в історичному стилі - від Трипільської культури і до історії сьогодення

Захисники розкопок на Поштовій площі у Києві розпочали арт-марафон "Тисячолітня історія України у 100 метрах". Вони планують розмалювати паркан поблизу розкопок. Для цього до центру Києва з’їхалися художники з різних куточків України, розповідає кореспондент "5 каналу" з місця подій. 

Як стало відомо, всі малюнки будуть в історичному стилі. Митці починатимуть з Трипільської культури і до історії сьогодення.

Поштова площа арт-марафон
Поштова площа арт-марафон
Поштова площа арт-марафон
Поштова площа арт-марафон

Організатори наголошують: головна мета такого заходу – не втратити хронологію історичних подій. Вони фіксують кожен ескіз художників і розподіляють їх по довжині паркану. Митці використовуватимуть для робіт акрилову фарбу, яка не змиватиметься під дощем і майбутнім снігом взимку.

"20-30 людей вже дали у Facebook підтвердження. Хтось прийде сьогодні, хтось – завтра. Саме тому ми зробили цей марафон орієнтовно на тиждень часу. Хто вдень, хто вночі приходитиме. Ми зробимо світло, лампу встановимо. Ми тут чергуємо цілодобово. Акриловою фасадною фарбою забезпечуємо", - розповідає співорганізатор арт-марафону Сергій Мельниченко.

Нагадаємо, у 2015 році археологи знайшли стародавню вулицю Києва часів ХІІ сторіччя. Серед знахідок були монети, княжі печатки і зброя. Три роки поспіль археологи та активісти виборюють право на створення музею на Поштовій площі.

Поштова площа арт-марафон
Поштова площа арт-марафон5 канал

Попередній матеріал
Канадський міністр навідалася на Донбас – про що говорили із Наєвим
Наступний матеріал
У Тернополі фестиваль зібрав найліпших майстрів гончарства – чим дивували
Loading...