Олексій Гончарук
Олексій Гончарук Скріншот відео

Кабмін створив оперативний штаб із запобігання коронавірусу

Читайте по-русски
Буде посилена координація прикордонної та інших служб, аби вірус не потрапив на територію країни

В Україні створено оперативний штаб у зв'язку з виявленим у Китаї нового короновірусу і його поширенням. Про це повідомив на брифінгу за результатами засідання уряду прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Ми сьогодні прийняли рішення про дуже чіткий план дій, що має бути створено, вже створено оперативний штаб на рівні Міністерства охорони здоров'я під керівництвом міністра. Ми останні декілька днів вже комунікуємо активно з ВООЗ, щоб розуміти і контролювати поточну ситуацію. Станом на сьогодні жодних підстав для переживань в Україні немає", – зазначив він.

Очільник Кабміну заспокоїв, що в Україні не було зафіксовано жодного випадку захворювання, але запевнив, що буде посилена координація прикордонної та інших служб, щоб вірус не потрапив на територію України.

"Сьогодні ж відбудеться координаційна нарада між всіма службами, які забезпечують контроль на перетині кордону, щоб прослідкувати, щоб вірус не потрапив на територію України. Я говорю про Прикордонну, про Митну служби, про органи санітарно-епідеміологічного нагляду. Жодних підстав для переживань", – заявив Гончарук.

Він окремо анонсував, що керівництво МОЗ має "до 17-18 години вийти з окремою комукацією" на цю тему.

Відео повного брифінгу:

Нагадаємо, через розповсюдження вірусу у Китаї вже закрили 13 міст на карантин.

Попередній матеріал
Ці гроші повернулися б в економіку України – Бекешкіна про зекономлені на переписі мільярди
Наступний матеріал
Брифінг Порошенка після візиту до ДБР – завершено
Loading...