Вахтанг Кіпіані
Вахтанг Кіпіані Facebook

Історик Кіпіані заявив про позов Медведчука проти нього через книжку про Стуса

Читайте по-русски
Ситуацію, за якої кум Путіна досі тероризує українських істориків та журналістів, Кіпіані оцінив саркастично: "Це, ясна річ, не реванш"

Історик і журналіст Вахтанг Кіпіані заявив, що скандальний народний депутат, кум президента РФ Віктор Медведчук подав на нього в суд і вимагає заборонити поширення його книги "Справа Василя Стуса". Про це Кіпіані повідомив у Facebook.

"Кум і пособник Путіна Віктор Медведчук подав на мене в суд щодо захисту своєї "честі", "гідності" та "ділової репутації" та "спростування недостовірної інформації" [лапки мої]. Мова про тексти з книги "Справа Василя Стуса", – сказав він.

Перше засідання по цій справі відбудеться в Дарницькому суді 2 жовтня 2019 року. Ситуацію, за якої кум Путіна досі тероризує українських істориків та журналістів, Кіпіані оцінив саркастично: "Це, ясна річ, не реванш".

Вахтанг Кіпіані
Вахтанг Кіпіані Facebook

Раніше Шевченківський районний суд Києва призначив лінгвістичну експертизу виступів Віктора Медведчука в РФ на ознаки сепаратизму.

Також раніше 5.UA публікував дослідження ролі адвоката Віктора Медведчука в суді над Стусом. У жовтні 2018 на адресу "5 каналу" надійшла заява від адвоката Медведчука з вимогами спростувати буцімто недостовірну інформацію, "Машина часу" уважно перевірила кожну фразу

Попередній матеріал
Рада звільнила Грицака та призначила головою СБУ Баканова
Наступний матеріал
Окупанти встановили нові укріплення біля мосту в Станиці Луганській
Loading...