Шуфрич фото Газета.UA

"Каток Януковича не придушив свободи слова і зараз не зможуть": Васильєв про загрози від очолення комітету Шуфричем

Читайте по-русски
Канали з проросійською риторикою почуватимуться вільніше

Те, що Нестор Шуфрич очолить парламентський комітет з питань свободи слова, не спричинить гонінь, але посприяє телеканалам, які ведуть антиукраїнську пропаганду. Про таке у студії "5 каналу" розповів політичний експерт Дмитро Васильєв.

"Каток Віктора Януковича і Партії Регіонів не змогли придушити свободу слова в Україні. І з цим нічого не станеться, ця п’ята колона з керівництвом Нестора Шуфрича в цьому комітеті ніяким чином серйозно не вплине. Інша річ, що це допомагатиме тим телеканалам, які пов’язують з Віктором Медведчуком, нормально почуватися, і тиску на них буде менше, всі питання про ліцензії будуть вирішені", – сказав він.

Каналам, які не пов’язані з проросійською риторикою, може бути скрутніше, на думку експерта.

"Інша річ, що є телеканал, який пов’язують з президентом Порошенком, на який вчиняється зараз тиск. "Прямий" канал. Що буде з ним, справді, лишається великим питанням. Але думаю, що журналістська і громадська спільноти відстоять інтереси і цього телеканалу", – вважає Васильєв.

Повне відео розмови можете переглянути тут:

Раніше партії "Голос" і "Європейська Солідарність" закликали скасувати рішення щодо призначення Шуфрича головою комітету з питань свободи слова.

Попередній матеріал
Із портретами, соняхами та сльозами на очах: у Києві вшанували полеглих героїв Іловайська – включення
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір": у студії Артюшенко, Попов, Солонтай та Бобиренко