Сонячні панелі
Сонячні панелі saee.gov.ua

Іспанці скуповують сонячні електростанції в Україні – подробиці

  Читайте по-русски
  Раніше АМКУ вже дозволив цій же компанії придбати більш як 50% акцій у проектах сонячних електростанцій

  Понад 50% акцій компанії "Арциз-Солар", які належать українському бізнесмену Василю Хмельницькому, Антимонопольний комітет України дозволив придбати іспанській корпорації Acciona Energia Global. Про таке повідомили на сайті АМКУ.

  Слід зазначити, що в кінці 2018 року "Арциз-Солар" отримав в оренду земельну ділянку в Одеській області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування сонячних батарей.

  В Антимонопольному комітеті уточнили, що акції українського проекту купить польська компанія Dymerka Solar Poland Sp. z o.o., яка повністю підконтрольна іспанській Acciona Energia Global.

  Нагадаємо, раніше АМКУ вже дозволив тій же польській компанії придбати більш як 50% акцій в проектах сонячних електростанцій ТОВ "Гудзівка-Солар-1" і "Гудзівка-Солар-2", які належать компанії UDP Renewables.

  Нагадаємо, данська компанія заявила про зацікавленість інвестувати в будівництво парку сонячних електростанцій у зоні відчуження. Про це стало відомо після зустрічі міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака з представниками міжнародного консорціуму, представленого компанією "Мідас Консалтинг".

  Попередній матеріал
  Стрілянина у бразильській школі: багато загиблих і травмованих
  Наступний матеріал
  Названо 5 продуктів, що можуть зникнути через глобальне потепління
  Loading...