Ірина Геращенко
Ірина Геращенко фото Європейська солідарність

Шоковані, на що перетворилася пресслужба українського парламенту – Ірина Геращенко про брехню проти опозиції

Читайте по-русски
Народна депутатка зауважила: на що ви витрачаєте ресурс і силу влади і держави?

Співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко розповіла, що ТГ Верховної Ради, якої не було на зустрічі з Р. Стефанчуком, оприлюднили брехливу інформацію.

"ТГ Верховної Ради, якої не було на зустрічі з Р. Стефанчуком, оприлюднили брехливу інформацію, що начебто "Петро Порошенко не надав ніяких документів щодо своїх запрошень до Мюнхена, Польщі і Ізраїлю". Й, мовляв, "політичний плюралізм дотримано", від фракції "Європейська Солідарність" на безпекову конференцію випускають Олексія Гончаренка", – написала Геращенко.

Народна депутатка наголосила: "Прикро, що ТГ ВР, як і канал "Рада", не оприлюднили позицію самої "ЄС", що свідчить про політичну цензуру і вибірковість, відсутність плюралізму і неповагу до парламентської багатопартійності. Саме того, за що ми жорстко критикуємо спікера, все керівництво ВР та "слуг".

Співголова фракції "Європейська Солідарність" зазначила: "Перше. Офіційні запрошення на Мюнхенську безпекову конференцію цього року отримали лише троє парламентарів. Двоє з них від фракції "ЄС", що свідчить про високий фаховий рівень і авторитет П. Порошенка і О. Гончаренка серед наших міжнародних партнерів. До речі, навіть спікер ВР і керівництво ВР таких запрошень від Мюнхенської безпекової конференції не отримали, й це теж показово. Конференція починається вже в п'ятницю, лише сьогодні підписане розпорядження, хоч і Петро Порошенко, і Олексій вчасно подали всі необхідні запрошення для оформлення відрядження".

Та додала: "Ми не зрозуміли і не сприймаємо цієї вибірковості у видачі дозволу й чому там немає нашого лідера – Порошенка, якому начебто "у Мюнхені загрожує смертельна небезпека". Ми здогадуємося, чому в останню хвилину там з'явився Олексій – аби хоч трохи мінімізувати скандал перед нашими міжнародними партнерами. Зате в розпорядженні є "слуги" Чернєв і Михайлюк, які не мають запрошень на МБК, а отже, вони не зможуть потрапити на основні заходи".

"Всі відповідні документи по відрядженню були подані нами завчасно і підписані всіма відділами, застопорилося на Корнієнку і Стефанчуку, що видно зі скрінів. Так велів Офіс", – написала Геращенко.

Співголова фракції зауважила: "На зустрічі зі Стефанчуком Порошенко ще раз продемонстрував тому всі відповідні запрошення й до Мюнхена, й в Ізраїль та Польщу, хочеться почути коментар пана Руслана, а не брехню ТГ Рада. Я вірю, що Руслан не брехатиме".

"Ми з Іванною Климпуш-Цинцадзе і Артуром Герасимовим, на відміну від ТГ Рада, були присутні на зустрічі і шоковані тим, на що перетворилася пресслужба українського парламенту – з політичною цензурою, маніпуляціями і відвертою брехнею. Навіщо? Вам буває соромно, колеги?", – наголосила Геращенко.

Народна депутатка зазначила: "Всі ці запрошення в прямому ефірі ми продемонстрували й на брифінгу в ВР, коли вийшли від спікера. Замість вболівати за Україну, в якої зараз реальні проблеми з Польщею, США, іншими країнами, використати всі можливості для розблокування українсько-польського кордону і отримання американської допомоги, влада залучає ТГ і своїх блогерів для відвертої брехні проти опозиції. На що ви витрачає ресурс і силу влади і держави?".

"А від Руслана Стефанчука, якого ми публічно запрошуємо на зустріч з фракцією "ЄС", ми очікуємо офіційної інформації щодо нашої зустрічі. Й не дозволяйте Банковій писати за вас брехливі коментарі. Ви ж не такий", – підсумувала Геращенко.

Як повідомляв 5.UA, закликаємо відмовитися від штучних обмежень і блокувань депутатів "ЄС" – Ірина Геращенко.

Нагадаємо, влада зірвала участь Петра Порошенка у Мюнхенській конференції з безпеки, а також зустрічі з політиками у Польщі та Ізраїлі.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Попередній матеріал
F-16 – за графіком навесні, а дронів буде ще більше: які підсумки 19-го "Рамштайну" – сюжет
Наступний матеріал
Бомби GLSDB: дебют у Кремінній! Авдіївка: росіян гасять із MaxxPro. Селидове під ударом. Хроніка 721-го дня Великої війни
Loading...
В Мюнхені були заплановані зустрічі з делегацією республіканської партії – влада зірвала участь Порошенка в конференції

В Мюнхені були заплановані зустрічі з делегацією республіканської партії – влада зірвала участь Порошенка в конференції

Зірвали десятки важливих зустрічей: чому Порошенка не пустили у відрядження і що відбувалося на кордоні – сюжет

Зірвали десятки важливих зустрічей: чому Порошенка не пустили у відрядження і що відбувалося на кордоні – сюжет

Зірвали закупівлю військової техніки та важливі дипломатичні зустрічі: Порошенко розповів подробиці запланованої поїздки

Зірвали закупівлю військової техніки та важливі дипломатичні зустрічі: Порошенко розповів подробиці запланованої поїздки