glavnoe.ua

Інклюзивна освіта й виховання в дитбудинках: В Україні затвердили Нацстратегію до 2026 року

  Планується, що неурядові організації надаватимуть дітям не менш ніж 50% соціальних послуг

  Кабмін затвердив Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей (дитячі будинки, інтернати) на 2017-2026 роки. Про таке повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Згідно з розпорядженням №526 від 9 серпня, завдяки реалізації стратегії планується досягти таких результатів:

  • збільшення щороку (починаючи з 2018 року) кількості дітей, охоплених інклюзивним навчанням, на 30% від загальної кількості дітей з особливими освітніми потребами;
  • збільшення кількості забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 20% від загальної кількості таких осіб, які перебувають на квартирному обліку.
  • з 2018 року планується досягти щорічного зменшення кількості дітей, які виховуються в закладах інституційного догляду, на 10%,
  • з 2019 року на 10% планується скорочувати кількість закладів інституційного догляду і виховання дітей, спеціальних шкіл-інтернатів і навчально-реабілітаційних центрів на 5% від кількості таких закладів станом на 1 січня 2018 року.
  • Із 2020 року планується припинити влаштування дітей віком до трьох років до закладів інституційного догляду і виховання дітей, а до 2026 року – припинити діяльність усіх типів закладів інституційного догляду і виховання дітей, в яких проживає більше ніж 15 вихованців.

  У Кабміні зауважують, що реалізація стратегії дасть змогу, починаючи з 2026 року, перейти до надання неурядовими організаціями не менш ніж 50% соціальних послуг дітям і сім'ям з дітьми на замовлення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

  Попередній матеріал
  Є свідчення, що "ЛНР" формує ударну групу, яка спробує вибити сили АТО з Кримського – ІС
  Наступний матеріал
  Понад 200 викрадених українців: подробиці викриття мережі торгівлі людьми від ДПСУ та Нацполіції
  Loading...

  У санаторії Очакова масове отруєння: серед дітей спалах кишкової інфекції

  Кабмін затвердив план святкування Дня Незалежності-2017

  Вкусила отруйна змія: на Волині 16-річний хлопець потрапив до реанімації