Віктор Ляшко
Віктор Ляшко podrobnosti.ua

Інакше 140 тисяч смертей: Ляшко закликав українців дочекатися кінця карантину

  Читайте по-русски
  Українцям потрібно увімкнути "тумблер терпіння", щоб вийти з карантину вчасно

  Запровадження карантину в Україні дало свій результат у боротьбі з пандемією COVID-19, але українцям потрібно увімкнути "тумблер терпіння", щоб вийти з карантину вчасно. Про це заявив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко у Facebook.

  "Карантин в Україні працює. Запроваджені профілактичні та протиепідемічні заходи дали свій результат. І як би не хотілося всім нам позбутися цього карантину і коронавірусу, треба все ж включити тумблер терпіння. Терпіння, яке дозволить нам вийти з карантину вчасно. А не передчасно", – розповів лікар.  За словами Ляшка, від смертності та захворюваності населення теж можливі значні економічні втрати.

  "Втрати, пов'язані з недовиробництвом внутрішнього валового продукту через вибуття людини з трудової діяльності через коронавірусну хворобу. Втрати, пов'язані з наданням медичної допомоги хворим коронавірусною хворобою. І втрати, пов'язані з не наданням через коронавірус медичної допомоги тим, хто її потребує", – зазначив лікар.

  У зв'язку з цим уряд планує пом'якшення карантину, але при певних умовах. Зокрема, нині в Міністерстві уточнюють часові вимоги для проведення профілактичних заходів при здійсненні обслуговування в перукарнях і салонах краси, кафе, автомийках, торгівлі господарськими товарами, надання адвокатських і нотаріальних послуг тощо. Їх планують опублікувати на вихідних, щоб у підприємців був час підготуватися до відкриття.

  "Повне скасування карантину без запровадження обґрунтованих профілактичних заходів – це 120-140 тисяч смертей до кінця вже цього року. Ось такий прогноз отримав від Kyiv School of Economics", – зазначив Ляшко.

  Як повідомляв 5.UA, Всесвітня організація охорони здоров'я продовжила дію режиму надзвичайної ситуації у світі через пандемію коронавірусу.

   

  Попередній матеріал
  ВООЗ продовжила дію режиму надзвичайної ситуації у світі через пандемію коронавірусу
  Наступний матеріал
  Двох підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова відпустили із СІЗО
  Loading...

  В Україні ще може статися спалах коронавірусу після Великодня – Ляшко

  Україна може вийти з карантину за скороченим планом – Ляшко

  "Якби не карантин, в Україні було б 180 тис. хворих на коронавірус" – Ляшко

  Карантин в Україні хочуть продовжити як мінімум до 12 травня – МОЗ

  Ляшко розповів, за яких умов 24 квітня Україна почне виходити з карантину

  В ОПУ прокоментували "феномен Миколаєва" – що каже сам міський голова