Коронавірус, тест на COVID-19
Коронавірус, тест на COVID-19 Depositphotos

Громадян, які приїдуть з ОРДЛО та Криму, відправлять на обсервацію

  Читайте по-русски
  Обмеження не стосуються дипломатів та консулів, представників міжнародних місій та організацій

  Громадян, які в’їжджатимуть з окупованих територій Донбасу та Криму, поміщатимуть на обов’язкову 14-денну обсервацію під час карантину в зв’язку з пандемією COVID-19, йдеться у зміненій постанові Кабінету Міністрів України.

  "Установити, що обов’язковій госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів), які визначаються обласними, Київською міською державними адміністраціями, підлягають … особи, які в’їжджають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим і м. Севастополя через контрольні пункти в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї, крім співробітників Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста, співробітників акредитованих в Україні дипломатичних місій, зокрема тих, які провадять моніторинг ситуації та доставку гуманітарної допомоги населенню, що проживає на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою", – вказано в постанові.

  Особи, які перетинають державний кордон, потраплятимуть на обсервацію, тобто перебуватимуть під наглядом медиків у визначеному місці. Це не стосується дипломатів та консулів, представників міжнародних місій та організацій, акредитованих в Україні, а також членів їхніх сімей.

  Виняток буде також для водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїздових і локомотивних бригад, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою.

  Національна поліція супроводжуватиме транспортні засоби під час транспортування організованих груп людей (більш ніж 40 осіб) до обсерваторів.

  Моніторити дотримання обсервації та самоізоляції планують за допомогою мобільного додатка, який Міністерство цифрової трансформації має доробити до 5 квітня.

  Нагадаємо, раніше Україна на період карантину закрила державний кордон для іноземних громадян

  Попередній матеріал
  Кабмін зобов'язав магазини, аптеки і банки видавати відвідувачам маски
  Наступний матеріал
  До Італії на допомогу полетять українські медики – Зеленський підписав указ
  Loading...

  Кабмін зобов'язав магазини, аптеки і банки видавати відвідувачам маски

  Перепустки ніхто не питає: в одеському транспорті грубо порушують правила карантину

  Вже врятували 15 людей: фонд Порошенка передав до київської лікарні ще 8 апаратів ШВЛ

  В Європарламенті закликали ЄС не знімати санкції з Росії через коронавірус

  У Миргороді пацієнт з підозрою на коронавірус відмовився від тесту і переховується від поліції (оновлено)

  COVID-19: Дональда Трампа вдруге перевірили на коронавірус – спецвипуск