Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Скріншот відео

"Граблі Януковича": мережу обурило, що Зеленський назвав українок "туристичним брендом"

Читайте по-русски
Усе більшого поширення у мережі набуває хештег #ЯНеТуристичнийБренд

Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Парижа не втримався від сексистського висловлювання щодо українських жінок. Про це повідомляє "Прямий".

Під час відвідування найбільшого у світі центру стартапів Station F Зеленський заявив, що в Україні "дуже красиві люди, особливо жінки", а також додав, що "це залишається нашим брендом".

"Завжди було уявлення у всіх в світі, що Україна – це, перш за все, сільське господарство, шахти, металурги. А туристи завжди говорили, що в Україні дуже красиво, дуже смачно і дуже красиві люди, особливо жінки. Так, це все є, і воно залишається нашим брендом. Але є й інші цифри, які говорять про те, що IT-індустрія, IT-технології та компанії дуже швидко розвиваються в Україні", – цитує Зеленського видання.

У соцмережах гостро відреагували на таку заяву глави держави. Наприклад, Роман Ковальов нагадує, що в Збройних силах наразі проходять службу 55 тис. жінок.  Щонайменше шість українок – загинули, захищаючи країну на Сході.

Також у Facebook набуває поширення хештег #ЯНеТуристичнийБренд.

Нагадаємо, зі схожою заявою у далекому 2011 році на економічному форумі в Давосі осоромився експрезидент України Віктор Янукович.

Попередній матеріал
Військові психологи, які працюють в зоні ООС, розповіли про особливості своєї роботи – сюжет
Наступний матеріал
На "скляний" міст у Києві заїхав позашляховик, поліція вже встановила власника
Loading...