Володимир Омелян
Володимир Омелян 5 канал

"Людину обрали президентом не для знімання роликів" – Омелян про діяльність Зеленського

Читайте по-русски
У Зеленського повірили 73% від тих, хто голосував, тому він "має щоденно гарувати зранку до ночі"

В ефірі "5 каналу" міністр інфраструктури Володимир Омелян оцінив початок роботи Володимира Зеленського на посаді президента. 

Міністр відзначив, що розчарований підходами Зеленського до роботи.

"Людину обрали не для знімання роликів чи написання постів, причому, несамостійних, а для того, щоб він справді змінював країну. В нього повірили 73% від тих, хто голосував… Він має щоденно гарувати зранку до ночі", – вважає Омелян.

Міністр підсумував здобутки Зеленського за 25 днів президентства.

"Навіть немає призначень в Адміністрації президента, я вже не кажу про ті, які є. Там, окрім деяких виключень, нема про що говорити. Пройшло 25 днів – жодного очільника області не внесено. Програми дій немає: хоча б на сто днів, я вже не кажу про 5 років. Кого ми обрали? Що ми робимо і куди ми йдемо?" – зауважив Омелян.

Також, міністр додав, що сам не збирається йти в депутати, буде займатися позапарламентською політичною діяльністю і закликав громадян голосувати за депутатів, які сприятимуть розвитку інфраструктури.

"Я піду в позапарламентську діяльність, я буду займатися політикою. Я думаю, що все-таки час, коли будуть потрібні люди, які розуміють, що вони роблять, прийде", – сказав Омелян.

Повний запис розмови з Володимиром Омеляном дивіться тут:

Нагадаємо, раніше Володимир Омелян сказав, що свідомо прийняв для себе рішення не брати участі у парламентській кампанії

Попередній матеріал
Дешеві поїздки рівня ЄС: в Україну заходить найбільший автобусний перевізник Європи – подробиці
Наступний матеріал
Зеленський зустрівся з родинами полонених моряків: нагадав про рішення трибуналу ООН і побідкався на Раду
Loading...