depo.ua

ГПУ виявила перші розбіжності між е-деклараціями та майном чиновників

Наразі матеріали за цими фактами направлені до НАЗК

Генеральна прокуратура зафіксувала перші розбіжності між деклараціями та реальним способом життя посадовців. Четверо народних депутатів замовчали про придбані транспортні засоби та отриманий дохід від продажу майна, повідомляє "5 канал".

"Чотири народні депутати України, які після 1 вересня 2016 року придбали транспортні засоби або отримали дохід від відчуження нерухомого або рухомого майна, у десятиденний строк не повідомили про це Національне агентство з питань запобігання корупції шляхом подання електронного повідомлення до Реєстру", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, один із парламентаріїв купив мотоцикл Harley-Davidson за 141 тисячу гривень. Інший забув написати в декларації про 100 тисяч гривень доходу від продажу власного автомобіля Lexus.

Наразі в Генпрокуратурі прізвища народних обранців не називають. Натомість, у відомстві зазначають, що такі невідповідності між деклараціями і реальним станом речей є правопорушенням, пов'язаним із корупцією і депутати нестимуть за це адміністративну відповідальність.

Як повідомляється, матеріали справ Генпрокуратура вже скерувала до Національного агентства із запобігання корупції.

Як повідомляв 5.ua, 31 жовтня опівночі завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб'єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. Система електронного декларування почала працювати з 1 вересня 2016 року.

Дивіться також"Голубе сизий, де ти взяв ці гроші?": Почалась перевірка поданих декларацій – аналіз

Попередній матеріал
Імунолог про вакцинацію: часто страхітливі міфи народжені самими ж лікарями
Наступний матеріал
Президент з нагоди Дня студента: "Серед вас є багато тих, хто захищав Україну від російської агресії"

20 тисяч посадовців виправили свої декларації - НАЗК

НАЗК: Троє народних депутатів досі не подали е-декларації

"Голубе сизий, де ти взяв ці гроші?": Почалась перевірка поданих декларацій – аналіз

НАЗК хоче брати участь в обшуках у "цікавих" декларантів