е-декларування 5 канал

НАЗК: Троє народних депутатів досі не подали е-декларації

  Також дев'ятеро народних депутатів несвоєчасно подали декларації за 2015 рік

  У Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, наразі відсутні електронні декларації народного депутата від БПП Марії Матіос та депутатів-утікачів Олександра Онищенка і Сергія Клюєва. Про це повідомив заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Радецький на сторінці у Facebook.

  "У Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відсутні щорічні декларації за 2015 рік таких депутатів: Матіос Марії Василівни, Онищенка Олександра Романовича, Клюєва Сергія Петровича", – мовиться в повідомленні.

  Крім того, він додав, що несвоєчасно подали щорічні декларації за 2015 рік дев'ятеро народних депутатів. Це, зокрема, Юрій-Богдан Шухевич, Олександр Дубінін, Костянтин Іщейкін, Ігор Шкіря, Ірина Костанкевич, Олег Дмитренко, Анатолій Гіршфельд, Олександр Супруненко та В'ячеслав Богуслаєв.

  Як інформував 5.ua, Нацагентство з питань запобігання корупції прагне долучити своїх співробітників до слідчих груп під час обшуків приміщень декларантів, які зацікавлять агентство.

  Попередній матеріал
  НАБУ перевірятиме кандидатів до Верховного Суду України
  Наступний матеріал
  У передмісті Донецька бойовики облаштували полігон і влаштовують псевдострільби – армійці

  У мережі з'явилася гра за мотивами е-декларування

  Держдеп США озвучив офіційну реакцію на впровадження е-декларування в Україні

  У представництві ЄС прокоментували завершення першого етапу е-декларування

  НАБУ перевірятиме кандидатів до Верховного Суду України