укр військовий дивиться в бінокль 5 канал

У передмісті Донецька бойовики облаштували полігон і влаштовують псевдострільби – армійці

Під прикриттям стрільби на полігоні терористи здійснюють обстріли позицій українців

Бойовики не припиняють обстріли позицій навколо окупованого Донецька. При цьому використовують стрілецьку зброю, гранатомети та міномети. Не рідкість тут і важка зброя, кажуть військові.

"Вночі працював по сусідах міномет. Добре працював, але на провокації ми не піддалися. А так, здебільшого, все падає в район Авдїівки і Донецького аеропорту. Десь о 14:00 вчора було добре чути виходи і приходи – працював 120-мм міномет", – каже боєць із позивним "Діджей".

"Провокаційні обстріли не припиняються. Вчора обстрілювалися підрозділи навколо Пісків, в районі ДАП. Обстріли проводяться що з СПГ, що з мінометів. Самі ж чули. Це білим днем, не боячись ні ОБСЄ, ні місій, нікого", – каже заступник командира бригади ЗСУ військовий "Бесіда".

Як повідомляють армійці, ворог гатить здебільшого з кількох одиниць озброєння почергово та постійно переміщує техніку.

"У них все мобільно і маневрено. Одна батарея ніколи не виїжджає працювати. Тобто виїхали три батареї: одна відпрацювала, сховалась, пішла – починає працювати друга. Тобто техніка постійно переміщається", – зазначає "Діджей".

Крім того, за даними українських військових, бойовики вкотре вдалися до хитрощів. Зокрема, облаштували на околиці Донецька полігон та під час буцімто навчань обстрілюють українські позиції.

"Там у них ще знаходяться навчальні поля – полігон. Іноді вони під прикриттям стрільби на полігоні – імітують. Закидають і нам сюди по позиціях", – розповідають військові.

Втім, таку обстановку бійці, що вартують тут, називають спокійною. Користуючись відносною тишею, вже утеплили позиції та готуються до зимівлі.

Євгенія Подобна, Валентин Тор, "5 канал"

Попередній матеріал
НАЗК: Троє народних депутатів досі не подали е-декларації
Наступний матеріал
Захоплення бранців, атака та "зачистка" ворога: на Львівщині стартував вишкіл бійців ОК "Захід"

КПВВ "Золоте" має бути відкритим до наступної зустрічі у Мінську – Оліфер

Потужні мінометні обстріли: ворожий вогонь не вщухає по всій лінії фронту

На фронті і пес допомагає: Захисники Талаківки розповіли, як відповідають на важкі обстріли бойовиків

Армійці розповіли, як бойовики намагаються відбити прямий шлях на Маріуполь