Захисник Талаківки 5 канал

На фронті і пес допомагає: Захисники Талаківки розповіли, як відповідають на важкі обстріли бойовиків

Поки українці намагаються максимально уважно стежити за діями окупантів, аби не нічого пропустити

Бойовики не припиняють обстрілів позицій українських захисників поблизу Талаківки із важких мінометів. Натомість, українці не мають зброї у відповідь, бо аналогічна далекобійна зброя давно відведена, а з головних засобів попередження обстрілів – бойовий пес Тайсон, передає "5 канал".

Поблизу Талаківки не вщухає активне збройне протистояння. Вдень працюють ворожі автомати та кулемети, вночі – гранатомети й важкі міномети.

"По нас ведуть вогонь з окраїн Комінтернового. Відповідь у нас є чим давати – сил і засобів достатньо, але коли працюють чимось "тяжким"– тут  уже ми їх просто навіть нормально і не бачимо", – каже військовослужбовець ВМС ЗСУ Петро.

Натомість, ворожу піхоту добре видно: до найближчих їхніх позицій – не більше кілометра. На цій ділянці фронту активно діють ворожі диверсанти, тож вести постійне посилене спостереження життєво необхідно, кажуть армійці.

"Коли стоїш на посту, найголовніша задача – вижити і не дати, принаймні, щоб товариші загинули. Не пропустити і все. Це дві найголовніші задачі", – переконує військовослужбовець ВМС ЗСУ Іван.

На варті позицій українських армійців і бойовий пес Тайсон, що попереджає бійців про обстріли. Він підіймає вуха, слухає, а потом дивиться туди, звідки відбудеться обстріл, і одразу ховається.

Тетяна Ігнатченко, Євген Гончаренко, "5 канал"

Попередній матеріал
У "Батьківщини" та партії Саакашвілі є об'єднуючі фактори - Шкрум
Наступний матеріал
Відеодоказ та десятки експертиз: у суді відбулось слухання у справі розстрілу Небесної Сотні

Бойовики закріпилися в окупованому селі Жолобок і гатять майже щоночі

З Донбасу забрали тіла двох бійців, що загинули в бою

Терористи обстріляли зі 120-мм мінометів пункт пропуску "Майорське"

Репортаж з Талаківки: "вигадливі" бойовики почали стріляти так званими "ліквідаторами"