5.ua

У "Батьківщини" та партії Саакашвілі є об'єднуючі фактори - Шкрум

У "Батьківщині" підтримували боротьбу Саакашвілі з корупцією'

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" народний депутат від "Батьківщини", член Комітету ВР з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Альона Шкрум та експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай обговорювали відставку Міхеіла Саакашвілі.

На запитання ведучого Романа Чайки, який компроміс може бути між партіями, які зараз в опозиції, та які компроміси могли б бути з боку "Батьківщини", або з боку майбутньої партії Саакашвілі, щоб бути одною командою, Шкрум відповіла, що є об'єднуючі фактори.

"Треба, щоб було засідання фракції, щоб була пропозиція, щоб ми обговорили це питання. Це все підлягає переговорам. Там, де Саакашвілі бореться із корупцією, ви знаєте, ми його серйозно підтримували, навіть я була учасником одного з антикорупційних форумів. Я думаю, що об'єднуючі фактори однозначно є, про це треба говорити, але майбутнє покаже, наскільки український політичний клас зможе це зробити", – зазначила Шкрум.

Нагадаємо, у понеділок, 7 листопада, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що подає у відставку. Політик повідомив, що останньою краплею для нього стали електронні декларації українських чиновників, де вони зазначали мільйони грошей і при цьому просили у держави матеріальної допомоги.

Політичний експерт Бачо Корчілава в ефірі "5 каналу" заявив, що відставка Саакашвілі нагадує процес, який відбувався у Грузії за президента Шеварднадзе.

Попередній матеріал
ГПУ продовжує опис та арешт "скарбів Януковича" у Межигір'ї
Наступний матеріал
На фронті і пес допомагає: Захисники Талаківки розповіли, як відповідають на важкі обстріли бойовиків

Кабмін може розглянути заяву на звільнення Саакашвілі в середу

Саакашвілі стане важковаговиком на популістичному фланзі – Уколов

Порошенко про відставку Саакашвілі: Якщо він вирішив зайнятися політикою в опозиції – у нас демократична країна

Експерт: Саакашвілі - це хороший "політичний дах"