5 канал

Корчілава про відставку: "Саакашвілі не покине Україну"

Відставка Саакашвілі нагадує процес, який відбувався у Грузії за президента Шеварднадзе

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив політичний експерт Бачо Корчілава.

"Я не думаю, що Саакашвілі здався. Ми повинні спостерігати за процесом далі. Я думаю, що це початок... Насправді, мені це нагадує процес, який був за президента Шеварднадзе. Він (Міхеіл Саакашвілі – 5.ua), будучи міністром юстиції, на засіданні уряду показав президенту Шеварднадзе фотографії будинків чиновників і сказав, або ви звільните міністрів, або я піду з уряду в опозицію. Шеварднадзе вважав за краще не звільняти міністрів, Саакашвілі пішов у опозицію. Свого часу його зробили мало не марґіналом, але потім, що було в 2003 році, вже знають всі. Я думаю, що зараз Саакашвілі піде у відставку і люди, яких він назвав, нікуди не подінуться поки", – зазначив Корчилава.

"Я не думаю, що Саакашвілі покине Україну. Це найсмішніший момент, що колишні грузинські піддані, які стали громадянами України, і тепер вони українські чиновники або політики – це єдині люди, які мають тільки український паспорт і не залишать цю країну", – додав він.

Нагадаємо, у понеділок, 7 листопада, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що подає у відставку. Політик повідомив, що останньою краплею для нього стали електронні декларації українських чиновників, де вони зазначали мільйони грошей і при цьому просили у держави матеріальної допомоги.

Попередній матеріал
Прес-конференція керівництва Нацполіції - відео
Наступний матеріал
Аваков відсторонив від виконання обов’язків скандального начальника Черкаської облполіції

Порошенко готовий звільнити Саакашвілі – Адміністрація Президента

Саакашвілі заявив, що йде у відставку