5 канал

Експерт: Саакашвілі - це хороший "політичний дах"

Саакашвілі може бути ідеологом реформ, а не реформатором

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" говорили політичний експерт Бачо Корчілава та журналіст Сергій Щербина.

"Каха Бендукідзе добре описував роль Міхеіла Саакашвілі - він хороший "політичний дах". Це важливий момент. Багато людей в Україні говорять, що не він був реформатором, а Бендукідзе, не він, а Жванія. Але якби він не забезпечував їм стійкий "політичний дах" і можливість працювати, і змінювати, і приймати складні рішення, а також ефективний піар цих рішень, вони б теж нічого не зробили. Вони б захлинулися в розмовах, як тут захлинається більшість хороших ініціатив", - заявив Корчилава.

Журналіст Сергій Щербина додав: "Він (Міхеіл Саакашвілі – 5.ua)не є функціонером, на моє глибоке переконання, він не є чиновником, він не є професіоналом-реформатором, можливо він може бути ідеологом реформ, як це можливо було в Грузії".

Нагадаємо, у понеділок, 7 листопада, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що подає у відставку. Політик повідомив, що останньою краплею для нього стали електронні декларації українських чиновників, де вони зазначали мільйони грошей і при цьому просили у держави матеріальної допомоги.

Політичний експерт Бачо Корчілава в ефірі "5 каналу" заявив, що відставка Саакашвілі нагадує процес, який відбувався у Грузії за президента Шеварднадзе.

Попередній матеріал
Російські найманці не припиняють обстрілювати Мар’їнку
Наступний матеріал
Протест студентів НПУ ім. Драгоманова: день четвертий

Експерт: Політичний проект Саакашвілі стане конкурентом для "Самопомочі" та "Батьківщини"

Гройсман прокоментував відставку Саакашвілі

Уколов: Відставка Саакашвілі нічого хорошого для України не несе

Корчілава про відставку: "Саакашвілі не покине Україну"