5 канал

Експерт: Політичний проект Саакашвілі стане конкурентом для "Самопомочі" та "Батьківщини"

Саакашвілі буде насамперед орієнтуватися на електорат "Самопомочі" та частково "Батьківщини"

Таке в ефірі "5 каналу" у програмі "інформаційний день" заявив голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран.

"Я думаю, що після відставки Саакашвілі, мають дуже серйозно напрягтися ті опозиціонери, які критикують владу з популістичних позицій. Взагалі, в Україні завжди було вигідно бути опозицією, тому що критика в українців, на відміну від росіян, набагато цінується більше ніж бути у владі. І зараз на цьому крилі з'являється ще один гравець – Саакашвілі. Я думаю, що він буде насамперед орієнтуватися на електорат "Самопомочі", частково Тимошенко. І можливо запит на нові політичні сили, а в Україні він присутній, він (Саакашвілі – 5.ua) буде реалізовувати. А на цей запит дуже хотіли б відповісти інші політичні проекти, тому я думаю, що буде досить серйозне посилення конкуренції", - зазначив експерт.

Нагадаємо, у понеділок, 7 листопада, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що подає у відставку. Політик повідомив, що останньою краплею для нього стали електронні декларації українських чиновників, де вони зазначали мільйони грошей і при цьому просили у держави матеріальної допомоги.

Політичний експерт Бачо Корчілава в ефірі "5 каналу" заявив, що відставка Саакашвілі нагадує процес, який відбувався у Грузії за президента Шеварднадзе.

Попередній матеріал
В бою під Попасною поранено трьох українських бійців
Наступний матеріал
Російські найманці не припиняють обстрілювати Мар’їнку
Теги:
Loading...
Гройсман прокоментував відставку Саакашвілі

Гройсман прокоментував відставку Саакашвілі

Уколов: Відставка Саакашвілі нічого хорошого для України не несе

Уколов: Відставка Саакашвілі нічого хорошого для України не несе

Корчілава про відставку: "Саакашвілі не покине Україну"

Корчілава про відставку: "Саакашвілі не покине Україну"

Саакашвілі заявив, що йде у відставку

Саакашвілі заявив, що йде у відставку