5 канал

Саакашвілі стане важковаговиком на популістичному фланзі – Уколов

Міхеіл Саакашвілі стане важковаговиком на популістичному політичному фланзі і складе конкуренцію Олегу Ляшку та Юлії Тимошенко

Про таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заявив політичний експерт Віктор Уколов.

"Заява Олега Ляшка говорить про те, як будуть ставитись до Саакашвілі. Це не просто політичні ревнощі, він відчуває політичну конкуренцію – з'явився важковаговик на популістичному фланзі. Він дуже швидко підтягне до себе дуже багатьох, які хочуть змін і можуть повірити комусь новому і уявлять, що він, нібито, не із влади. Політтехнологічно буде зроблено міф, що він абсолютно свіжа людина. В результаті програють ті сили, які на цьому фланзі є, програє Олег Ляшко, програє Юлія Тимошенко", – заявив Уколов.

Нагадаємо, у понеділок, 7 листопада, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що подає у відставку. Політик повідомив, що останньою краплею для нього стали електронні декларації українських чиновників, де вони зазначали мільйони грошей і при цьому просили у держави матеріальної допомоги.

Політичний експерт Бачо Корчілава в ефірі "5 каналу" заявив, що відставка Саакашвілі нагадує процес, який відбувався у Грузії за президента Шеварднадзе.

Попередній матеріал
Окупанти заявляють, що встановили пряме морське сполучення Криму з Туреччиною
Наступний матеріал
США і Росія проти зміни права вето в Радбезі ООН

Порошенко про відставку Саакашвілі: Якщо він вирішив зайнятися політикою в опозиції – у нас демократична країна

Експерт: Саакашвілі - це хороший "політичний дах"

Експерт: Політичний проект Саакашвілі стане конкурентом для "Самопомочі" та "Батьківщини"

Гройсман прокоментував відставку Саакашвілі