Виконувач обов'язків директора ДБР Олександр Соколов
Виконувач обов'язків директора ДБР Олександр Соколов pravda.com.ua

"Головна проблема Києва – що "тече": чільник ДБР припустив, як Портнов дістає інсайди з відомства

  Читайте по-русски
  У ДБР багато людей "заохочувались" різними групами впливу, констатує теперішній виконувач обов'язків директора відомства

  Виконувач обов'язків директора Держбюро розслідувань Олександр Соколов розповів, звідки ексзаступник глави АП часів Януковича Андрій Портнов дізнається про стан справ Держбюро. Про це Олександр Соколов заявив в інтерв'ю "Українській правді".

  "Це болюче питання для мене як для правоохоронця. З чим ми зіткнулися, коли сюди потрапили: досить багато людей, скажімо так, "заохочувались" різними групами впливу, не знаю, фінансово чи ні. Це робили для інформування в тому числі про ситуацію, яка тут, всередині ДБР. І особливо талановиті могли доповідати і тим, і тим – одразу кільком сторонам. Тому медійно і почалось, що ми погані, бо ми деяких кадрів відсунули. Плюс, справи заходять у суди, а там же ще прокурори... І ці люди працюють роками, це люди з певною "кредитною історією", з певними знайомствами, якими і користуються. Головна проблема якраз Києва – що "тече" (відбуваються витоки інформації – ред.)".

  Олександр Соколов розповів, що різні групи впливу тримали на зарплаті співробітників Держбюро розслідувань. 

  "Зараз ці співробітники небезпідставно "не перейшли" в нову структуру і будуть з нами судитися. Це така внутрішня кухня, тому що багато людей працює на результат і з ідеєю. Їм досить важко в такій системі. Бо коли "течуть" навіть технічні ходи по прийнятих рішеннях у справі, то про яку перспективу можна казати? Всі вже все знають, всі докази знищені, особа чекає, 15 адвокатів... Але це ж нікого не хвилює, це наші проблеми внутрішні. Ми їх вирішимо. Однак потрібен час".

  Читайте також: У ДБР "зливають" інформацію Портнову – адвокат опублікував фотодокази

  Попередній матеріал
  У Зеленського мають зробити вибір між дефолтом і Коломойським – Герасимов
  Наступний матеріал
  У Лос-Анджелесі заборонили всі масові заходи до кінця року через пандемію
  Loading...